BAS


ЩО ТАКЕ BUSINESS AUTOMATION SOFTWARE І ЙОГО РІЗНОВИДИ

 

Business Automation Software є продукт, сучасне рішення, яке допомагає автоматизувати всі процеси на українських підприємствах різних форм власності та сфер діяльності. Використовується для цього платформа BAF (Business Automation Framework). Це абсолютно нові програми, які розроблені виключно для українського ринку. Вони являють собою заміну вже застарілого софта. Зараз плавно здійснюється перехід з 1С:Підприємство на BAS.Різновиди програмного забезпечення BAS

Розроблено вже безліч рішень BAS, але найпопулярнішими на українському ринку є наступні конфігурації.

BAS ERP

Софт передбачає опис бізнес-процесів на всіх рівнях організації компанії. Це програмне забезпечення підходить для управління фірмами будь-якого профілю і сфери діяльності, в тому числі і зі складними технологічними і виробничими процесами.

BAS Бухгалтерія ПРОФ

Використовується, щоб вести бухгалтерський і податковий облік на українських підприємствах. Можна вести одночасно кілька організацій на одній базі, працювати з торговими операціями, запасами, виробництвом, грошовими коштами, взаємними розрахунками з контрагентами, а також розраховувати ПДВ, податок на прибуток та інші податки, заробітну плату.

BAS Управління торгівлею

Це найкраще рішення, коли потрібно автоматизувати процеси на підприємстві в сфері торгівлі. У тому числі підходить і для роздрібної. Здійснюється оптимізація управління продажами товарів і послуг.

BAS Роздрібна торгівля

BAS Роздрібна торгівля передбачає автоматизацію роботи роздрібних точок продажів (магазини, мережі). Також перевагою є те, що місце касира теж буде автоматизованим. Ще зроблений акцент на маркетинг, ціноутворення, запаси закупівлі, управління фінансами і персоналом. Робота з торговим обладнанням буде значно спрощена.

BAS Документообіг КОРП

Цей софт передбачає не тільки управління бізнес-процесами, але ще розробники зробили акцент саме на веденні звітностей, документообігу в електронному вигляді. Ще така програма допомагає налагодити спільну роботу співробітників, дає можливість працювати з будь-якими типами документів, організовувати різні заходи, складати плани на кожен день. У цій системі набагато зручніше шукати документи.

BAS Управління холдингом

В даному випадку таке програмне забезпечення підходить, якщо необхідно управління бізнесом з великими масштабами, а також повної або часткової централізацією процесів управління фінансами, закупівлями , побудовою звітності. Основні аспекти, які охоплює цей софт: бюджет, інвестиційні проекти, ліміти платежів, закупівлі і контракти, звітність, аналіз бізнес-процесів, управління ризиками. Передбачена можливість інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

BAS Комплексне управління підприємством

Це софт, який являє собою комплексне рішення з обліку і управління організацією, створення для неї єдиного інформаційного простору. Ідеально підходить для малого і середнього бізнесу. Чи не доведеться влаштовувати обмін документами, постійно відправляти їх поштою. Досить буде тільки вивантажити в загальну базу. Передбачено управління грошовими коштами компанії, бюджетом, проведення моніторингу, спостереження за всіма показниками роботи підприємства. Проводиться регламентований облік. Також програмне забезпечення передбачає управління виробничими і торговими процесами, персоналом, закупівлями, складом, запасами, відносинами з замовниками і клієнтами, розрахунок зарплат, витрат, собівартості,

BAS Медицина. Лікарня і BAS Медицина. Поліклініка

Це 2 різновиди програмного забезпечення BAS, яке дає можливість створити спільний інформаційний простір в медичному закладі, а також автоматизувати трудомісткі і рутинні завдання. Обидві програми дають можливість управляти організацією, аптекою при лікарні, автоматизувати обіг медикаментів і витратних матеріалів. Можлива інтеграція з іншими програмами, які необхідні для ведення податкового і бухгалтерського обліку.

Де можна купити 1С:Підприємство і BAS

Компанія НЕТСОФТ є с постачальником стандартних і галузевих софтів з ліцензіями. Головні цілі компанії:

  • побудова систем управлінського та бухгалтерського обліку;
  • збільшення продуктивності діяльності фірми замовника;
  • вдосконалення бізнес-процесів;
  • підвищення ефективності використання ресурсів та ін.

Тут можна придбати і 1С:Підприємство, і BAS. Компанія займається автоматизацією, введенням в експлуатацію, налаштуванням, технічною підтримкою таких систем. Вона пропонує доопрацьоване і адаптоване під українські потреби програмне забезпечення.