BAS


ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ БІЗНЕСОМ ЗА ДОПОМОГОЮ СПЕЦІАЛЬНОГО ПЗ

 

Будь-який бізнес-процес можна автоматизувати, використовуючи для цієї мети спеціальні інформаційні технології, до числа яких належить Business Automation Software. З їх допомогою робота персоналу і тих систем, які діють в рамках певного підприємства, стає більш ефективною. Вважається, що автоматизація бізнес-процесів здатна скоротити експлуатаційні витрати на 90% - це набагато вигідніше, ніж використання більш звичних офісних програм та обліку даних, які здійснюються силами конкретних співробітників.

Досить використовувати правильний підхід для того, щоб автоматизація бізнес-процесів демонструвала виключно плюси. Таким чином грамотно організовується робота з клієнтами та постачальниками, здійснюється управління різними обсягами товару, підвищується ефективність діяльності кожного співробітника. Саме тому останнім часом можна спостерігати підвищену затребуваність послуг, мета яких - впровадити автоматизацію бізнес-процесів за допомогою спеціального програмного продукту BAS. Вибір останнього є, по суті, ключовим моментом в реалізації будь-якого проекту по автоматизації бізнес-процесів.

До майбутньої системі спочатку слід сформулювати конкретні вимоги, зробивши це максимально грамотно. В рамках попередньої підготовки замовник повинен відповісти на певні питання, в першу чергу, визначитися з тим, який саме бізнес-процес планується автоматизувати. Далі варто заявити конкретні відомості і обмежений доступ певної групи осіб зі штату. У налаштуваннях програми Business Automation Software додатково вибудовується форма звітності, періодичність її подання та інші параметри. В окремих випадках автоматизація бізнес-процесу може зажадати деякої корекції останнього.

BAS

По суті, цю роботу можна сміливо назвати комплексною, оскільки одним тільки впровадженням обраного програмного забезпечення воно не обмежується. Автоматизація процесів не може зачіпати їх тільки в одному підрозділі організації, так як цілком і повністю змінюється структура відповідальності кожного співробітника, нерідко повноваження їх перерозподіляються. В результаті більш досконалим і ефективним управління бізнесом виявляється досить оперативно. Даний фактор слід детально вивчити ще до впровадження системи.

Після формування основних вимог до системи автоматизації можна приступати до налаштування ПЗ BAS.

Як правильно підібрати програмне забезпечення для успішної автоматизації бізнес-процесів

Основними критеріями, яким повинна відповідати така система, є:

 • здатність підтримувати бізнес-процеси конкретного рівня складності;
 • наявність грамотно вибудуваних підрозділів організації, для яких виставляються вимоги до зберігання даних, віддаленого доступу та ін.;
 • відкритість системи;
 • умови, які багато виставляють в якості основного вимоги;
 • наявність конкретних програмних продуктів в IT;
 • можливість інтегрувати нову систему з тими, що вже використовувалися раніше, наприклад, для управління певним обладнанням;
 • зберігання інформації;
 • можливість роботи з конкретними форматами документів;
 • наявність функціоналу пошуку;
 • повна безпеку даних;
 • можливість інтегрувати нові системи безпеки з тими механізмами, які раніше використовувалися в організації;
 • відповідність конкретним стандартам, як внутрішнім, так і міжнародним.

Насправді критеріїв, яким має відповідати програмне забезпечення Business Automation Software, набагато більше, основні з них схожі один на одного по функціоналу і масштабом, відмінність присутня тільки в плані зручності застосування конкретних можливостей для оптової торгівлі. Особливу увагу, вибираючи систему, варто приділити тим процесам, які вона підтримує. Якщо мова йде про необхідність внести будь-які зміни, то заходи щодо їх доопрацювання не повинні бути занадто масштабними, така платформа буде впроваджуватися дуже довго, так, що всі переваги виявляться зведені до нуля, а значить, і основний сенс загубиться.

Business Automation Software одне з найбільш ефективних рішень сучасного бізнесу

Очевидно, що якщо використовувати правильний підхід, обираючи автоматизацію бізнес-процесів, то результат буде виключно позитивним. Важливо відразу зібрати і зафіксувати всі вимоги, які пред'являються до майбутньої системи, випробувати ПЗ в демонстраційному режимі, проаналізувати результати його впровадження. Далі обов'язково оцінюється трудомісткість готового рішення і можливість підтримки. Якщо всі параметри влаштовують замовника, то він може сміливо переходити безпосередньо до заходів, спрямованих на поліпшення бізнес-процесів.