BAS


ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ УСПІШНІСТЬ СУЧАСНОГО БІЗНЕСУ? ЯК ПІДВИЩИТИ ЕФЕКТИВНІСТЬ

 

Сучасний ринок активно розвивається в різних сферах. Щорічно збільшується кількість наданих товарів і послуг, компаній їх надають. Це формує більшу конкуренцію. Щоб утриматися на плаву в таких умовах, необхідно слідувати трендам, використовувати інноваційні ресурси. Важливе значення мають як організація бізнес процесів, так і управління ними. Все частіше підприємці вирішуються на автоматизацію. Вона реалізується за допомогою спеціального софту. Як приклад можна назвати продукти Business Automation Software.

Важливі складові успішності сучасного бізнесу

BAS

Щоб бізнес був успішним, необхідно подбати про кілька аспектів:

 • грамотний кваліфікований персонал;
 • оптимізації грошових потоків;
 • виборі ефективних інструментів.

Людський фактор

Сьогодні існує безліч програм, що спрощують бізнес-діяльність, але є недоступними без кваліфікованого персоналу. Крім того, люди відповідають за пошук партнерів, встановлення контактів з клієнтами, створення нових продуктів, ведення бухгалтерії і масу інших процесів. Тому, щоб бізнес був успішним, потрібно підібрати хороших фахівців. При цьому важливо забезпечити їм належні умови роботи.

Допомогти персоналу справлятися з поставленими завданнями і покликаний софт. Його доцільно задіяти для рутинних операцій. Системи управління на кшталт Business Automation Software сприяють:

 • скорочення ручної праці;
 • зниження кількості помилок;
 • створення баз даних і зручних схем зберігання інформації;
 • реалізації маркетингових кампаній;
 • розподілу і контролю бізнес-процесів.

Автоматизовані програми дають в руки персоналу ефективні методи управління підприємством, відкривають масу можливостей, вивільняють дорогоцінний час для творчих робіт.

Оптимізація грошових потоків

Для становлення і розвитку гроші необхідні постійно. Вагома їх частина йде на оплату праці персоналу. Можна найняти велику кількість співробітників або обмежиться мінімальною кількістю робочих рук, але впровадити автоматизацію. Другий метод якраз і забезпечує оптимізацію грошових потоків. Він дозволяє підвищити результативність бізнесу, збільшити доходи, забезпечити можливість встановлення більш високих заробітних плат при нормованих навантаженнях.

Автоматизовані системи, крім усього іншого, надають доступ до численних інструментів аналізу. Цей також сприяє оптимізації витрат. Аналітика допомагає:

 • управляти товарно-матеріальними запасами;
 • визначати популярні товари та мінімізувати закупівлі позицій, які не користуються попитом;
 • своєчасно позбавлятися від неліквідів;
 • планувати ефективні акції;
 • відстежувати результати за будь-який звітний період.

Інструменти для аналітики закладені практично в кожне рішення для автоматизації сучасного бізнесу, що робить їх застосування зручним, простим, позбавляючи від необхідності пошуку сторонніх фахівців. Грамотний аналіз діяльності знижує витрати, сприяє збільшенню прибутку.

Популярні рішення для автоматизації бізнесу

Існує кілька способів спрощення ведення бізнесу. Найпростіші і дешеві передбачають використання таких інструментів, як таблиці Excel. Але вони безнадійно застаріли і однозначно не підходять для великих підприємств і для компаній, націлених на активний розвиток.

Щоб автоматизація давала очевидні результати, необхідні комплексні рішення. Організувати правильний управлінський облік в торгівлі, налагодити взаємозв'язок з клієнтами, спростити документообіг і бухгалтерію, забезпечити взаємодію з постачальниками на високому рівень можна, застосовуючи продукти 1С і BAS. Залежно від конкретних цілей, їх можна задіяти для важливих бізнес-процесів або для окремих завдань.

Сучасне ПЗ має масу переваг. Софт легко оптимізується, оперативно впроваджується в структуру. Програми відрізняються інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, що дозволяє персоналу і начальству швидко освоїти роботу з ними. Вони мають високий рівень безпеки. Доступ до них можна налаштовувати відповідно до обов'язків співробітників. Просунуті програмні продукти швидко інтегруються один з одним. Їх можна застосовувати в великих масштабах, наприклад, відразу для декількох підрозділів компанії, в тому числі, що знаходяться на значній відстані. При цьому персонал цих структурних об'єктів може користуватися єдиними базами товарів, контрагентів і т. д.

Рішення по автоматизації бізнесу повинні приймати експерти. Попередньо бажано провести незалежний аудит, спрямований на визначення поточного стану справ, виявлення слабких сторін.