BAS


Програма, яка спрощує роботу бухгалтерії

 

Жодна компанія не обходиться без такої важливої ​​частини бізнесу, як бухгалтерія. Всі важливі процеси проходять через бухгалтерів. І якщо заглибитися в їх роботу, то можна переконатися, що це дуже складний і відповідальний труд, він також має високі ризики зробити помилку, яка приведе до неприємних наслідків. У зв'язку з цим багато фахівців у сфері IT задалися питанням, як спростити настільки складний процес, зробивши його результативним, швидкими і якісним. І фахівцями була розроблена унікальна програма BAS .

BAS

Що це за програма

Бухгалтерська програма – вважається високоефективним рішенням між організаціями, що займаються різними видами діяльності, і між рішеннями для автоматизації бухгалтерського обліку в різних податкових системах. Конфігурація BAS за функціями ідентична бухгалтерській програмі 1С: Підприємство 8, це практично аналоги. Користувачеві не доведеться переучувати новий інтерфейс, щоб почати роботу.

Дана розробка підходить для тих, хто хоче використовувати повністю функціональну програму, яка включає бухгалтерський облік, банківські, комерційні операції, облік складської діяльності, облік звітів в від державних послугах. Ви можете бути впевнені, що система буде доступна, відповідати державним стандартам, тобто правильно Формувати звіти, вести облік. Ви можете використовувати програму, яка гарантує зручний, сучасний інтерфейс. Також ви можете швидко і легко оновити програму, відправивши потрібні звіти навіть без підключення до інтернету.

BAS Бухгалтерія включає потрібні функції для організації всіх необхідних операцій, включаючи розрахунки з діловими партнерами, готівкою або без оплати, обмін грошових коштів. Програма містить різні опції при пошуку окремої бухгалтерської програми, яка є професійним інструментом для всіх бухгалтерів.

Що входить в програму

Професіонали визначають програму як найбільш зручну і просту у використанні, яка дає вам можливість автоматизувати свій бухгалтерський і податковий облік, наскільки це можливо, в організаціях, що працюють в різних галузях управління різними податковими системами.

В комплект програми входить:


 • Електронна документація.

 • Pin-код для активації.

 • Реєстраційна картка в форматі pdf.

Різноманітність бухгалтерських інструментів дозволяє:


 • Вибирати принципи оподаткування.

 • вносить і додавати потрібні дані для аналітичного процесу.

 • коригувати і налаштовувати виробничий облік.

 • вносить порядок нумерації в сторінках.

Переваги роботи

Даний ІТ-продукт був розроблений на сучасній постійно прогресуючим платформі. Тому дана програма визнана максимально надійною, безпечною, зручною і безсумнівно результативною. Користувачі, які вживають BAS в своїй роботі, мають безліч переваг. Плюси програми:


 • Зручне ведення всіх видів обліків, які необхідні для ведення бізнесу. Можна додавати дані, документи і всі важливі процеси відбуваються за рахунок одного клацанням мишки.

 • Зручний процес роботи, так як простий і Продуманий інтерфейс дозволяє працювати в своєму режимі собі на втіху, створивши свій офіс.

 • Єдина інформаційна база спрощує ведення бухгалтерського обліку декількох підприємств.

 • Ефективні та зручні засоби пошуку, аналізу та архівування даних.

 • Всі види діяльності взаємопов'язані. Це дозволяє підвищити ефективність взаємодії між різними відділами, підприємствами, керівництвом і підлеглими.

 • Зменшення виникнення ризику помилок людського фактора.

 • Автоматичний процес виконання рутинних справ.