BAS


Інформаційно-технологічний супровід (лютий 2021 року)

 

У цьому інформаційному листі:

1. Важлива інформація

2. Дайджест нових матеріалів, опублікованих з моменту попереднього огляду

3. Ціни

 


1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Заохочувальна програма для користувачів "ІТС ПРОФ"!

З січня 2021 року стартувала заохочувальна програма для користувачів, що оформлюють договори "ІТС ПРОФ" на тривалий термін. В акції можуть взяти участь користувачі, які уклали договори "ІТС ПРОФ" на 12 місяців (у т. ч. пільгові договори "ІТС ПРОФ" за схемою 8 + 4) або 24 місяці на умовах оплати за весь період (за передоплатою). Термін дії заохочувальної програми – 1 рік (до грудня 2021 року включно).

Зареєструватися в заохочувальній програмі можна не пізніше 28-го числа (включно) того місяця, з якого починається договір "ІТС ПРОФ". Наприклад, для договорів, що починаються з січня 2021 р. – до 28 січня 2021 р., для договорів, що починаються з лютого 2021 р. – до 28 лютого 2021 р. і т. д. Зареєструватися після зазначених дат неможна.

Для користувачів при укладенні договорів "ІТС ПРОФ", які починаються з січня, лютого або березня 2021 року, передбачені наступні подарунки:

 • стильні брендовані складні навушники при укладенні договорів "ІТС ПРОФ" на 12 місяців (у т. ч. пільгові договори "ІТС ПРОФ" за схемою 8+4) або на 24 місяці
 • додатково стильні брендовані навушники будуть упаковані в спортивний мішок з логотипом BAS при укладені договорів "ІТС ПРОФ" на 24 місяці

Для користувачів, які уклали договори "ІТС ПРОФ" на 12 місяців (у т. ч. пільгові договори "ІТС ПРОФ" за схемою 8+4) або на 24 місяці, які починаються з квітня 2021 року, в якості подарунка надаються брендований калькулятор та дорожній фен.

Про подарунки, які отримають учасники заохочувальної програми в наступних місяцях, буде в подальшому повідомлено на сторінці програми на сайті ІТС.

Дізнатися детальніше про правила проведення та зареєструватися в заохочувальній програмі можна на СТОРІНЦІ.

 

Доступ до сервісу ІС ІТС

Усі користувачі, які мають пакети онлайн-сервісів "ІТС ПРОФ", "Тех.підтримка", "ІТС ДЛЯ ВІДДАЛЕНОГО ОФІСУ", а також договір ІТС для Партнерів, отримують повний доступ до сервісу інформаційної системи ІТС на сайті. Користувачі пакету "ІТС ТЕХНО" отримують доступ до сервісу інформаційної системи ІТС в обмеженому обсязі (тільки до онлайн-документації з продуктів для автоматизації бізнесу).

Доступ на сайт відкривається на час дії пакетів сервісів ІТС.

До уваги користувачів і партнерів!

Доступ до ІС ІТС здійснюється з використанням облікового запису Порталу ІТС. Тобто окремої реєстрації на сайті інформаційної системи ІТС не потрібно, користувач заходить на сайт з тим же логіном і паролем, що і на Портал ІТС.

Як зареєструватися на Порталі ІТС, описано в розділі "Як отримати доступ до інформаційної системи ІТС".

Перевірити реєстрацію договору ІТС можна в особистому кабінеті Порталу ІТС в розділі "Договори".

З усіх питань щодо роботи з інформаційною системою ІТС і сайту its.1c.ua звертайтеся за адресою web-its@1c.ua.

Питання про роботу Порталу ІТС можна задавати на webits-info@1c.ua.

 


2. ДАЙДЖЕСТ НОВИХ МАТЕРІАЛІВ, ОПУБЛІКОВАНИХ  З МОМЕНТУ ПОПЕРЕДНЬОГО ОГЛЯДУ

Методична підтримка типових рішень BAS

У поточному випуску користувачам рішень "BAS Бухгалтерія" та "BAS Бухгалтерія КОРП" рекомендуємо ознайомитися з описом методів нарахування амортизації нематеріальних активів, а також з методиками та прикладами нарахування амортизації нематеріальних активів методами зменшення залишкової вартості та прискореного зменшення залишкової вартості, а також виробничим методом.

Рекомендуємо ознайомитися з методикою складання розрахунку коригування у різних випадках при обліку у продавця.

Користувачам програм "BAS ERP", "BAS Комплексне управління підприємством" та "BAS Бухгалтерія КОРП" рекомендуємо ознайомитися з методиками переведення і переміщення співробітника, а також нарахування доплати за роботу в нічний час.

Для користувачів програм "BAS ERP", "BAS Комплексне управління підприємством" та "BAS Управління торгівлею" актуалізовано методику відображення збирання (розбирання) товарів та опубліковано приклади розрахунку собівартості ТМЦ при використанні різних варіантів розукомплектації.

Користувачам програми "BAS Малий бізнес" рекомендуємо ознайомитися зі статтями, автором яких є Анна Федосюк, спеціаліст-консультант компанії "Хвоя Інтегра". В матеріалах представлені різні аспекти використання прикладного рішення для автоматизації ключових процесів на підприємствах малого бізнесу. У поточному випуску у розділі "CRM" рекомендуємо ознайомитися з методикою використання контактних форм, за допомогою яких можна отримувати заявки від клієнтів, проводити опитування, реєструвати на заходи або записувати клієнтів на консультації. У новому розділі "Облік взаєморозрахунків" представлено методику перенесення авансу між договорами одного контрагента. Розділ "Розрахунок зарплати" доповнено порядком нарахування зарплати, а також розрахунку податків і внесків із заробітної плати співробітників.

Для користувачів усіх типових програм для автоматизації бізнесу оновлено архів курсів валют за попередній рік, що завантажується з сайту ІТС. У поточному випуску опубліковано архів курсів валют за період "лютий 2020 р. – січень 2021 р.".

 

Консультації з питань роботи рішень BAS

Розділ доповнено переліком рекомендацій та відповідей на питання щодо роботи рішень BAS.

 

Методична підтримка розробників та адміністраторів

Для розробників конфігурацій опубліковано опис демонстраційної конфігурації для реалізації чату з техпідтримкою при виникненні помилки, а також представлена сама конфігурація.

 

Документація

У зв’язку з початком продажів нового рішення "BAS АГРО. Бухгалтерія", яке призначене для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку, включаючи підготовку обов'язкової (регламентованої) звітності в організаціях, що здійснюють сільськогосподарську діяльність і будь-які інші види комерційної діяльності: оптову і роздрібну торгівлю продукцією сільгоспвиробництва, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво і т.д. (див. детальніше http://unionba.com.ua/news/728), на сайті ІТС опубліковано Посібник з описом галузевої специфіки прикладного рішення "BAS АГРО. Бухгалтерія, редакції 2.1".

 

Сервіси здачі електронної звітності та обміну первинними документами

З моменту попереднього огляду випущено версії "FREDO": 01.03.018 – 01.03.020.

 

Сервіс електронного документообміну FlyDoc

У розділі "Методичні рекомендації з використання модулю FlyDoc" підрозділ "Налаштування модулю" доповнено порядком конвертації секретних ключів із формату JKS у ZS2 та методикою автоматичної перевірки Податкових накладних та Додатків №2 під час роботи з ними. Також у підрозділі оновлено загальну методику налаштувань параметрів системи, необхідних для її коректної роботи.

У підрозділі "Робота з документами" рекомендуємо ознайомитися з методикою використання криптомодулю "Гряда 301", який надає можливість зберігання та одночасного використання значної кількості ЕП. Також оновлено методики відправки первинних документів контрагентам, обміну податковими документами з контрагентами та ДПС, звірки з реєстраційним лімітом ДПС, опис інтерфейсу робочої області для роботи з документами та опис налаштувань відображення документів на робочому столі FlyDoc.

Розділ "Консультації з питань роботи модулю FlyDoc" доповнено новими відповідями на питання з роботи сервісу.

 

Консультації аудитора

Довідник "Консультації аудитора" доповнено новими консультаціями з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, наданими в рамках сервісу "Консультації аудитора". Для ознайомлення з матеріалами довідника необхідна наявність пакету онлайн-сервісів "ІТС ПРОФ" або "Бухгалтерський".

Поставити запитання аудитору, в тому числі для допомоги у формуванні запиту до ДПС, можна за адресою answ_audit@1c.ua або за допомогою web-форми з особистого кабінету на сайті ІТС.

Користувачі, які мають діючий договір "ІТС ПРОФ" або "Бухгалтерський", можуть щомісячно задавати запитання аудитору. 

Детальніше про сервіс "Консультації аудитора" та умови його надання можна дізнатися на сторінці сервісу на Порталі ІТС.

 

Консультації для бухгалтера

У довіднику "Регламентована звітність" у розділі "Звітність до фондів і центрів зайнятості" актуалізовано матеріал щодо заповнення Звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, надбавки, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (форма № Д4).

Опубліковано чергові коментарі методистів до нормативних документів. Звертаємо увагу на найбільш важливі:

 • Коментар від 29.01.2021: Мінфін України виклав у нової редакції форми Податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця та Податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи. 
 • Коментар від 26.01.2021: З 1 січня 2021 року набрали чинності зміни до Бюджетного кодексу України. 
 • Коментар від 26.01.2021: Мінфін України вніс зміни до форми звітності з ЄСВ та Порядку її складання та подання. 
 • Коментар від 26.01.2021: Мінфін України затвердив об’єднану (єдину) звітність з ПДФО, військового збору та ЄСВ. 
 • Коментар від 26.01.2021: Мінфін України затвердив Узагальнюючу податкову консультацію щодо окремих питань оподаткування ПДВ операцій з постачання програмної продукції. 
 • Коментар від 19.01.2021: Розміри прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати на 2021 рік і їх вплив на розміри інших величин, що використовуються в бухгалтерській практиці та в соціальній сфері. 

Опубліковано відеоматеріали доповідей семінару "Лекторій" від 21 січня 2021 року, який був присвячений "паливному" акцизу. Переглянути відеоматеріали можуть користувачі, які мають пакети онлайн-сервісів "ІТС ПРОФ", "Тех.підтримка" або "Бухгалтерський".

Додано нові консультації та відповіді на питання в довідник "Дебет-Кредит. Питання і консультації".

У довіднику "Календар бухгалтера" представлена інформація про терміни сплати податків і зборів, а також терміни подачі фінансової, податкової, статистичної звітності у лютому 2021 року.

На сайті ІТС представлена актуальна станом на 28.01.2021 р. нормативно-правова база "ЛІГА:ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка", підготовлена ІАЦ "Ліга".

 

Консультації для бюджетної сфери

Довідник "Бухгалтерський облік суб’єктів державного сектору" доповнено новим матеріалом "Капітальні та нерозподілені видатки" у підрозділі "Коди економічної класифікації видатків бюджету" розділу "Казначейське обслуговування". У матеріалі представлено інформацію про бюджетну класифікацію для складання і виконання державного, місцевих бюджетів у частині проведення капітальних видатків, капітальних трансфертів, нерозподілених видатків та призначення кожного КЕКВ.

Довідник "Закупівлі за державні кошти" доповнено новими розділом "Особливості формування електронної тендерної документації", в якому розкривається інформація стосовно особливостей та вимог до заповнення електронних полів тендерної документації, внесення змін до електронної тендерної документації, загальні рекомендації замовникам щодо вимог шаблону тендерної документації. Інформація корисна суб’єктам державного сектору й комерційним підприємствам - постачальникам товарів, робіт і послуг для бюджетних установ, учасникам державних тендерів.

 

Нові версії прикладних рішень, що випущені з моменту попереднього огляду

Отримати оновлення зазначених прикладних рішень можна за допомогою сервісу "Оновлення програм".

Рішення Business Automation Software для масового та корпоративного ринку:

 • "BAS Малий бізнес", редакція 1.6, версія 1.6.13.2
 • "BAS Малий бізнес. Базова", редакція 1.6, версія 1.6.13.2 (оновлення + перехід з Базової на ПРОФ)

Галузеві рішення Business Automation Software:

 • "BAS Громадське харчування", редакція 2.1, версія 2.1.8.1
 • "BAS Будівництво. Бухгалтерія", редакція 2.1, версія 2.1.5.1
 • "BAS Будівництво. Керування фінансами", редакція 2.1, версія 2.1.4.1
 • "BAS АГРО. Бухгалтерія", редакція 2.1, версія 2.1.8.1
 • "BAS АГРО. ERP", редакція 2.1, версія 2.1.17.1
 • "BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу", редакція 2.1, версія 2.1.8.2
 • "BAS. Модуль обліку акцизного палива", редакція 1.0, версія 1.0.2.0

Спільні рішення Business Automation Software + FlyDoc:

 • "BAS Бухгалтерія КОРП + FlyDoc", редакція 2.1, версія 2.1.8.2
 • "BAS Комплексне управління підприємством + FlyDoc ", редакція 2.1, версії 2.1.17.2 та 2.1.17.3
 • "BAS Управління торгівлею + FlyDoc", редакція 3.2, версії 3.2.17.2 та 3.2.17.3
 • "BAS Малий бізнес + FlyDoc", редакція 1.6, версія 1.6.13.1

Технологічна платформа 1С:Підприємство 8:

 • 1С:Підприємство 8, версія 8.3.18.1289
 • 1С:Підприємство 8, версія 8.3.16.1876

Типові рішення 1С:Підприємство 8:

 • "Зарплата і Управління Персоналом", редакція 2.1, версія 2.1.58.2 (оновлення + перехід з Базової на ПРОФ)
 • "Зарплата і Управління Персоналом. Базова", редакція 2.1, версія 2.1.58.2

Галузеві рішення 1С:Підприємство 8:

 • "Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу", редакція 1.2, версія 1.2.56.1 (оновлення + повний дистрибутив)
 • "Управління сільськогосподарським підприємством", редакція 1.3, версія 1.3.69.1 (оновлення + повний дистрибутив)
 • "Бухгалтерія будівельної організації", редакція 1.2, версія 1.2.59.1 (оновлення + повний дистрибутив)
 • "Підрядник будівництва 4.0 Керування фінансами", редакція 1.2, версія 1.2.58.1 (оновлення + повний дистрибутив)

 


3. ЦІНИ

Роздрібні ціни на ІТС
Вид договору ІТС
Договір
Рекомендована роздрібна ціна договору ІТС,
грн. без ПДВ
Доступ до пакету онлайн-сервісів за тарифом "ІТС ПРОФ"
 
24 міс.
19800
 
12 міс.
9900
 
6 міс.
5400
 
3 міс.
3000
 
1 міс.
1500
 
пільговий супровід 12 міс. за схемою 8+4
5800
 
із щомісячною оплатою
1000
Доступ до пакету онлайн-сервісів за тарифом "ІТС ТЕХНО" 
 
12 міс.
6600
 
6 міс.
3900
 
із щомісячною оплатою
660
"ІТС ДЛЯ ВІДДАЛЕНОГО ОФІСУ" на 12 міс. (залежно від кількості дозволів)
 
від 1 до 5
1400
 
від 6 до 10
1280
 
від 11 до 20
1160
 
від 21 до 50
1040
 
від 51 до 100
920
 
більше 100
800
Апгрейд з "ІТС ТЕХНО" на "ІТС ПРОФ"
 
доплата за 1 місяць
300
 
доплата за 2 місяці
600
 
доплата за 3 місяці
900
 
доплата за 4 місяці
1200
 
доплата за 5 місяців
1500
 
доплата за 6 місяців
1800
 
доплата за 7 місяців
2100
 
доплата за 8 місяців
2400
 
доплата за 9 місяців
2700
 
доплата за 10 місяців
3000
 
доплата за 11 місяців
3300

 

Роздрібні ціни на "ІТС ПРОФ" за програмою лояльності
Придбаний договір ІТС
Тривалість попереднього договору ІТС
24, 12 міс.
або
пільговий 8+4
6 міс.
3 міс. 
(в т.ч. пільговий)
1 міс.
Рекомендована роздрібна ціна договору ІТС, грн. без ПДВ
"ІТС ПРОФ" на 12 місяців
8700
9300
9600
9800
"ІТС ПРОФ" на 6 місяців
4800
5100
5250
5350
"ІТС ПРОФ" на 3 місяці
2700
2850
2925
2975
"ІТС ПРОФ" на 1 місяць
1400
1450
1475
1490

 

Роздрібні ціни на пакет онлайн-сервісів "Тех.підтримка"
Вид доступу до онлайн-сервісу
Рекомендована роздрібна ціна,
грн. без ПДВ
Доступ до пакету онлайн-сервісів "Тех.підтримка" на 12 міс.
3000

 

Роздрібні ціни на пакет онлайн-сервісів "Бухгалтерський"
Вид доступу до онлайн-сервісу
Рекомендована роздрібна ціна,
грн. без ПДВ
Доступ до пакету онлайн-сервісів "Бухгалтерський" на 12 міс.
5900

 

Роздрібні ціни на пакет онлайн-сервісів "RDI Service"
Вид доступу до онлайн-сервісу
Рекомендована роздрібна ціна,
грн. без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу "RDI Service" на 12 міс.
720

 

Роздрібні ціни на онлайн-сервіси "FREDO"
Вид доступу до онлайн-сервісу
Рекомендована
роздрібна ціна,
грн. без ПДВ
Доступ до пакету онлайн-сервісів "FREDO" для юр. особи на 12 міс.
3000
Доступ до пакету онлайн-сервісів "FREDO" для юр. особи (додаткове підключення) на 1 міс.
250
Доступ до пакету онлайн-сервісів "FREDO" для ФОП на ССО на 12 міс.
1200
Доступ до пакету онлайн-сервісів "FREDO" для ФОП на ССО (додаткове підключення) на 1 міс.
100
Доступ до онлайн-сервісу "FREDO Звіт" для юр. особи (додаткове підключення) на 1 міс.
200
Доступ до онлайн-сервісу "FREDO Звіт" для ФОП на ССО (додаткове підключення) на 1 міс.
30
Доступ до онлайн-сервісу "FREDO ДокМен" (додаткове підключення) на 1 міс.
83

 

Роздрібні ціни на онлайн-сервіс "ІТС Галузевий"
Вид сервісу 
"ІТС Галузевий"
Кількість місяців
Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу "ІТС Галузевий" 1-ї Категорії
 
1 міс.
540
 
3 міс.
1170
 
6 міс.
2160
 
12 міс.
4050
 
Пільговий 12 міс. (8+4)
2700
Доступ до онлайн-сервісу "ІТС Галузевий" 2-ї Категорії
 
1 міс.
1080
 
3 міс.
2340
 
6 міс.
4320
 
12 міс.
8100
 
Пільговий 12 міс. (8+4)
5400
Доступ до онлайн-сервісу "ІТС Галузевий" 3-ї Категорії
 
1 міс.
2160
 
3 міс.
4680
 
6 міс.
8640
 
12 міс.
16200
 
Пільговий 12 міс. (8+4)
10800
Доступ до онлайн-сервісу "ІТС Галузевий" 4-ї Категорії
 
1 міс.
3240
 
3 міс.
7020
 
6 міс.
12960
 
12 міс.
24300
 
Пільговий 12 міс. (8+4)
16200

 

Сервіс Консультації аудитора
Найменування
Рекомендована роздрібна ціна,
грн. з ПДВ 20%
Інформаційно-консультаційна послуга "Консультація аудитора"
450

 

Сервіс Пактум.Контрагент
Назва сервісу
Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-2200 на 12 міс.
3000
Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-1200 на 6 міс.
2000
Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-300 на 3 міс.
600

 

Сервіс FlyDoc
Назва сервісу
Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу "FlyDoc"
для юридичної особи на 1 рік
5000
Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу "FlyDoc"
для фізичної особи-підприємця (ФОП) на 1 рік
2500