НЕТСОФТ Облікове програмне забезпечення Управлінський консалтинг 1С САБ BAS


БІЛІНГ, ВИСТАВЛЕННЯ РАХУНКІВ ЗА ДОГОВОРАМИ ОБСЛУГОВУВАННЯ, В ПРОГРАМІ УПРАВЛІННЯ НЕВЕЛИКОЮ ФІРМОЮ ДЛЯ УКРАЇНИ

 

Програма Управління невеликою фірмою для України 8.3 (УНФ) має підсистему білінгу, яка дозволяє автоматично формувати «Рахунки», «Акти виконаних робіт» і проводити їх роздруківку або відправку електронною поштою.

Довідник «Номенклатура» установка ціни

Довідник «Номенклатура» установка ціни 1С Управління невеликою фірмою для України УНФ

У довіднику «Номенклатура», для позицій товарів і послуг які використовуються для виставлення рахунків за регулярними договорами обслуговування, по кожному з «Типів цін» необхідно встановити ціну.

Довідник «Договори»

Довідник «Договори» 1С Управління невеликою фірмою для України УНФ

У довіднику «Договір» контрагента в розділі біллінг необхідно встановити: ознаку - це договір обслуговування, дату початку і дату закінчення договору, період розрахунків, тарифний план та адресу електронної пошти для розсилки рахунків.

Довідник «Тарифні плани договорів обслуговування»

Довідник «Тарифні плани договорів обслуговування» 1С Управління невеликою фірмою для України УНФ

Довідник «Тарифні плани договорів обслуговування» служить для настройки операцій по біллінг. У довіднику необхідно вказати: найменування тарифного плану, ознаки видавати помилку або включати в рахунок, позапланові позиції, в табличній частині зазначаються: номенклатура товару, послуги, характеристика, ознака включати в рахунок, включено в абонплату - кількість одиниць номенклатури, одиниця виміру, ціна: по виду цін договору або фіксоване значення, представлення в рахунку.

Обробка «Розрахунки за договорами обслуговування»

Обробка «Розрахунки за договорами обслуговування» 1С Управління невеликою фірмою для України УНФ

Обробка «Розрахунки за договорами обслуговування» проводить білінгові операції по формуванню рахунків, актів виконаних робіт, їх роздруківці або відправці електронною поштою клієнтам на підставі договорів обслуговування або за всіма наданими робтами і послугами. Права панель налаштувань дозволяє вказати необхідні ознаки для формування та надсилання документів. Закладка розшифровка показує інформацію по нарахуваннях контрагенту, закладка рахунки на оплату, відображає виставлені контрагенту рахунку на оплату, закладка акти показує акти по контрагенту, закладка первинні документи, містить документи: «Облік часу», «Замовлення-наряд», «Видаткова накладна», на підставі яких можуть формуватися рахунки.