НЕТСОФТ Облікове програмне забезпечення Управлінський консалтинг 1С САБ BAS


ДОВІДНИК КОНТРАГЕНТИ УПРАВЛІННЯ НЕВЕЛИКОЮ ФІРМОЮ ДЛЯ УКРАЇНИ

 

Довідник контрагенти програми Управління невеликою фірмою для України (УНФ) містить всю необхідну інформацію про юридичних і фізичних осіб партнерів нашого підприємства.

Довідник контрагенти

Довідник контрагенти 1С Управління невеликою фірмою для України УНФ

На закладці Головне зібрана найбільш корисна інформація по контрагенту:

  • Розділ Контакти, містить інформацію, про одого або декількох контактних осіб контрагента. Використовуючи кнопки «+ контакт» «+ телефон, адреса» ми можемо додати додаткові блоки інформації про контактних осіб контрагента або контактної інформації. Стандартний блок Контакти містить інформацію: ПІБ контактної особи, його телефон та адресу електронної пошти.
  • Розділ Вигляд дає можливість вказати: назву контрагента, групу контрагента, ознаку не є резидентом, і теги для швидкого пошуку контрагента в інформаційній базі.
  • Розділ Деталі містить ознаку, чи є контрагент: покупцем, постачальником, інші відносини, в нотатках можна вказати будь-яку додаткову текстову інформацію про контрагента, поле відповідальний менеджер, містить інформацію про співробітника фірми, який відповідає за взаємодії з цим контрагентом. Також використовуючи кнопку «+ властивість» ми можемо створити необхідну кількість додаткових властивостей, наприклад: регіон, розмір, тип контрагента.
  • Розділ Компанія розміщує юридичну назву компанії контрагента, телефон, адресу, сайт, адресу електронної пошти.

Розділ Юридичні дані та Взаєморозрахунки

Довідник контрагенти Юридичні дані та Взаєморозрахунки 1С Управління невеликою фірмою для України УНФ
  • У розділі Юридичні дані зібрані реєстраційні дані контрагента: ПІБ керівника, коди ЄДРПОУ, ІПН, номер свідоцтва, інші дані про реєстрацію підприємства.
  • Розділ Взаєморозрахунки програми УНФ містить ознаки, за якими здійснюватимуться взаєморозрахунки і оплати: за договорами, за документами, на замовлення, вести облік оплати за замовленнями і чи рахунках.

Договір контрагента

Договір контрагента 1С Управління невеликою фірмою для України УНФ

Контрагент може мати будь-яку кількість договорів, перейшовши за гіперпосиланням договори, можна створити договір. Крім типової інформації про найменування договору, номера і дати ми можемо зазначити інформацію по видах цін, знижках, термінах поставки і оплати за договором. На закладці Текст договору ми можемо завантажити договір з файлу або створити договір, використовуючи шаблон і автоматично підставити дані в бланк договору з інформаційної бази.