НЕТСОФТ Облікове програмне забезпечення Управлінський консалтинг 1С САБ BAS


ХАРАКТЕРИСТИКИ НОМЕНКЛАТУРИ УПРАВЛІННЯ НЕВЕЛИКОЮ ФІРМОЮ ДЛЯ УКРАЇНИ

 

Характеристики номенклатури

Характеристики номенклатури програми Управління невеликою фірмою для України (УНФ) - додатковий аналітичний розріз який використовується для зменшення кількості номенклатурних позицій в довіднику Номенклатура і дозволяє зробити довідник більш зрозумілим і структурованим. Використання характеристик номенклатури полегшує заповнення документів в яких в табличних частинах необхідно вказувати номенклатурні позиції. Якщо в картці номенклатури встановлена ​​ознака «використовувати характеристики» то облік товарів на складі також ведеться в розрізі характеристик. Прикладами характеристик можуть бути, наприклад: колір, розмір для номенклатури футболка, або розмір і повнота для номенклатури взуття.

Заповнення характеристик в замовленні покупця

Заповнення характеристик в замовленні покупця 1С Управління невеликою фірмою для України (УНФ)

Додаткові реквізити номенклатури

Додаткові реквізити номенклатури 1С Управління невеликою фірмою для України (УНФ)

Характеристики номенклатури можна налаштувати як для окремої номенклатури так і для групи номенклатурних позицій які входить в одну категорію. Для настройки характеристик номенклатури ми переходимо Всі функції - Плани видів характеристик - Додаткові реквізити та відомості - Номенклатура, натискаємо кнопку створити.

Створення спільного додаткового реквізиту

Створення спільного додаткового реквізиту 1С Управління невеликою фірмою для України (УНФ)

Для дополнительного свойства необходимо выбрать тип который может принимать значение: Булево, Дата, Рядок, Число, Валюта, Дополнительное значение, Контрагент пользователь, Проект, Сотрудник, Физическое лицо.

Створення додаткових значень

Створення додаткових значень 1С Управління невеликою фірмою для України (УНФ)

Якщо тип додатковї властивості встановлено «Додаткове значення» - на закладці значення можна ввести список значень які будуть доступні для даної властивості номенклатури.

Створення характеристик номенклатури в довіднику номенклатура

Створення характеристик номенклатури 1С Управління невеликою фірмою для України (УНФ)

На закладці характеристики довідника номенклатура програми 1С:Підприємство УНФ ми можемо з переліку доступних нам властивостей номенклатури скомбінувати необхідні нам характеристики товарів.

Посилання