НЕТСОФТ Облікове програмне забезпечення Управлінський консалтинг


Бухгалтерський облік звітність

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК В СУЧАСНИХ УМОВАХ

БУХГАЛТЕРІЯ 8
УПРАВЛІННЯ ТОРГОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ
ЗАРПЛАТА І УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ

Бухгалтерський облік є невід’ємною частиною функціонування будь-якого підприємства. Та в сучасних економічних умовах вести бухгалтерський облік немислимо без використання комп’ютера та пакета програмного забезпечення. Адже від бухгалтерських підрозділів компаній вимагають радикального зменшення витрат на ведення бухгалтерського обліку водночас сподіваються що бухгалтерія зможе вчасно та якісно звітувати перед фіскальними органами, проводити роботи по оптимізації схем сплати податків, та стане надійним постачальником фінансової інформації для підтримки прийняття управлінських рішень. В який спосіб досягти цих суперечливих цілей? Застосування програмного забезпечення для ведення бухгалтерського обліку відчутно зменшить кількість ручної некваліфікованої праці. Завдяки стандартизованим механізмам ведення податкового та бухгалтерського обліку, формуванню звітності, закладеним в програму - забезпечить дотримання правових норм та вимог податкових органів що до підготовки та подачі звітності. Надасть можливість швидко віднаходити та аналізувати потрібну інформацію і надійно захистити облікові данні від пошкодження або втрати.

ЗМЕНШЕННЯ РУЧНОЇ ПРАЦІ

 

Робота бухгалтера особливо напружена під час закриття облікового періоду, виконанню робіт по нарахуванню заробітної плати чи формування та здачі звітності. Втома та зниження концентрації приводять до частих помилок примушуючи проводити повторний розрахунок та іноді навіть сплачувати штрафні санкції контролюючим органам за невірно підготовлені звіти.

Якщо бухгалтерський облік вести в програмі ви зможете:

 • Практично миттєво без значних зусиль зі сторони бухгалтера проводити складні періодичні розрахунки такі як нарахування зарплати співробітникам підприємства, розрахунок амортизації основних засобів, розподілення непрямих витрат, розрахунок визначення собівартості готової продукції, наданих послуг.
 • Звільнить від потреби зведення облікової інформації наданої різними бухгалтерами, обліковцями, в єдину оборотну відомість.
 • Дозволить друкувати первинні документи(накладні, акти, авансові звіти та інші) безпосередньо із програми.
 • Автоматично розрахує та заповнить форми регламентованої звітності, проведе їх камеральну перевірку, дозволить підписати електронно цифровим підписом та надіслати звіти електронною поштою до фіскальних органів, зменшуючи необхідність в відвідуванні даних структур та втрати час в чергах ждучи реєстрації паперових звітів.
 • Обмін між обліковою програмою та банківською системою Клієнт-Банк значно прискорить та спростить занесення платіжних документів в програму.

ДОТРИМАННЯ СТАНДАРТІВ ОБЛІКУ

 

При постановці бухгалтерського обліку на підприємстві чи інтерпретації та адаптації змін в законодавстві в систему ведення бухгалтерського обліку підприємством, бухгалтер не може гарантувати що його погляди будуть збігатися з баченням представників контролюючих органів, відстояти свою позицію та уникнути штрафних санкцій часто буває дуже складно, а іноді неможливо.

Бухгалтерська програма здатна захистити бухгалтера тому що:

 • В механізми роботи програмного забезпечення закладені алгоритми розрахунків та формування регламентованої звітності розроблені та перевірені професійними аналітиками в сфері бухгалтерського та податкового обліку.
 • Програмне забезпечення таке наприклад як Бухгалтерія 8 використовується на десятках тисяч вітчизняних підприємств що підтверджує те що бухгалтерський облік ведеться у відповідності до національних стандартів.
 • Своєчасне поновлення нормативно довідкової інформації(прожиткових мінімумів, індексів інфляції, ставок податків), алгоритмів розрахунків бланків регламентованої звітності - усуне ризики подання неактуальних даних та застарілих звітних форм.

ЗАХИСТ ОБЛІКОВИХ ДАНИХ

 

Коли ми ведемо бухгалтерський облік в паперовому вигляді це дає шанс для не добропорядних співробітників прикривати кражі матеріальних цінностей чи інші зловживання в господарській діяльності підприємства шляхом підробки, підміни чи знищення рада первинних та зведених документів. Причому виявити такі факти та людей які їх вчинили дуже складно.

Програма допоможе запобігти зловживанням тому що:

 • Зміна, видалення, будь яких облікових даних попередніх періодів миттєво відобразиться в поточній оборотній відомості що сприятиме їх легкому виявленню.
 • Авторизація при вході в систему паролем відомим тільки конкретному користувачу і нікому більше, робить його відповідальним за всі документи які він вносить в систему.
 • Журнал реєстрацій дозволяє прослідити всю історію створення, змін, вилучення, документів та користувачів які працювали з ними.
 • Щоденне резервне копіювання системи та зберігання копій в недоступних місцях вбереже облікові данні від пошкодження чи втрати.

ВИБІР ПРОГРАМИ

 

Організація бухгалтерського обліку на підприємстві може бути справою дуже складною або простою. Встановивши програму для ведення бухгалтерського обліку з лінійки стандартних або спеціалізованих рішень 1С:Підприємство 8 ви значно полегшите собі роботу.

Список програмних продуктів відсортований за зростанням функціональності.

Звернувшись до співробітників нашого підприємства ви зможете отримати всю необхідну інформацію для підбору ліцензійної програми 1С:Підприємство 8.3 що найбільше відповідає специфіці діяльності вашої організації.