Розжени свій бізнес, стань лідером! НЕТСОФТ - реальна автоматизація бізнесу.
Демонстрационная версия 1С предприятие, BAS
uchetДЕМО
Якщо ви спробуєте, у вас є два варіанти - вийде чи не вийде. Якщо не спробуєте - один.


ДЕМО ВЕРСІЯ 1С:ПІДПРИЄМСТВО, BAS, ОНЛАЙН

На цій сторінці нашого сайту ви можете вибрати і замовити демо версію онлайн зацікавившого вас програмного продукту серії 1С:Підприємство, BAS. Демо версія програми не встановлюється користувачеві на комп'ютер а надається у вигляді WEB доступу до потрібного вам прикладного рішення програми 1С:Підприємство, BAS. Запуск Demo версії програми здійснюється через встановлений на комп'ютері користувача браузер, наприклад: Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, або інший. Після оформлення заявки на вказану адресу електронної пошти надійде лист з даними для демо доступу. Демо версія надається користувачеві виключно з метою ознайомлення з функціоналом і можливостями програм, і не призначена для ведення обліку в ній. Демо версія онлайн надається на 7 днів.

ДЕМО ВЕРСІЯ 1С:ПІДПРИЄМСТВО

 
Демо версія 1С:Підприємство 8.3 Бухгалтерія для України безкоштовно Замовити
Демо версія 1С:Підприємство 8.3 Бухгалтерія будівельної організації для України безкоштовно Замовити
Демо версія 1С:Підприємство 8.3 Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України безкоштовно Замовити

ДЕМО ВЕРСІЯ BAS

Демо версія BAS Бухгалтерія для України безкоштовно Замовити
Демо версія BAS Бухгалтерія КОРП для України безкоштовно Замовити
Демо версія BAS Управління торгівлею для України безкоштовно Замовити
Демо версія BAS Роздрібна торгівля для України безкоштовно Замовити
Демо версія BAS Комплексне управління підприємством безкоштовно Замовити

КОЛИ НАЙБІЛЬШ ЕФЕКТИВНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЕМО ВЕРСІЮ

 

Якщо ви хочете купити програму 1С:Підприємство 8.3 або програму BAS і тільки приступили до роботи над цим питанням то на першому кроці слід почитати короткий опис програми або переглянути відео огляд програми. Так ви зможете швидко виявити можливості програми, ознайомиться з термінологією, і скласти перше враження про програмний продукт. Якщо зібраної інформації буде недостатньо для прийняття рішення тоді і замовляйте демо версію, щоб попрацювати з програмним продуктом в живу. Демо версія дає можливість більш детально ознайомиться з інтерфейсом, подивитися настройки, варіанти і інформативність звітів, оцінити зручність роботи з програмою.

Звернувшись до співробітників нашого підприємства, ви зможете отримати всю необхідну інформацію для підбору ліцензійної програми 1С:Підприємство 8.3, що найбільше відповідає специфіці діяльності вашої організації.