НЕТСОФТ Облікове програмне забезпечення Управлінський консалтинг


ОФОРМЛЕННЯ ДОГОВОРІВ В ПРОГРАМІ УПРАВЛІННЯ НЕВЕЛИКОЮ ФІРМОЮ

  ОФОРМЛЕННЯ ДОГОВОРІВ В ПРОГРАМІ УПРАВЛІННЯ НЕВЕЛИКОЮ ФІРМОЮ

Багато представників малого бізнесу, директори підприємств, індивідуальні підприємці, стикаються з дедалі більшою нестачею часу для виконання своєї щоденної діяльності. Особливе роздратування викликає рутина пов'язана з оформленням різного роду документів, адже, по суті, така діяльність вимагає високої концентрації і забирає багато часу, при цьому не створює особливої цінності просто підтверджує факти здійснення господарських операцій.

Програма Управління невеликою фірмою здатна значною мірою полегшити і прискорити операції по виписці первинних документів і договорів, позбавити від помилок в реквізитах документів і в арифметичних підрахунках. Програма містить зручний механізм роботи з договорами, який дозволяє формувати типові шаблони договорів, створюючи їх безпосередньо в програмі або завантажуючи з зовнішнього файлу створеного текстовим редактором. Після створення тексту договору в нього вставляються параметри (назва параметра розміщується в фігурних дужках) які будуть автоматично підтягуватися з інформаційної бази програми або задаватися користувачем вручну.

шаблон договору Управління невеликою фірмою

Список параметрів які доступні по власному підприємству, контрагенту і реквізитам договору:

  • назва організації

  • фактична адреса, юридична адреса, поштова адреса

  • банківські реквізити

  • реєстраційні коди підприємства

  • Email

  • керівник

  • логотип, факсиміле

  • телефон, факс

  • дата договору, номер договору, термін дії договору

Крім параметрів які підставляються автоматично з інформаційної бази програми, користувач може задати будь-яку кількість власних параметрів, наприклад: вартість товарів, робіт, терміни поставок та інше.

Шаблонів договорів в програмі може бити будь-яку кількість: договір купівлі продажу, договір надання послуг, договір оренди.

договір Управління невеликою фірмою

При оформленні в програмі договору з контрагентом, достатньо вибрати потрібний нам шаблон, при цьому, всі реквізити нашої організації, контрагента і договору заповняться автоматично і залишиться тільки внести додаткові власні реквізити і договір сформований. Безпосередньо з форми створення договору його можливо роздрукувати, відправити електронною поштою контрагенту, або встановити нагадування.

Програма обліку Управління невеликою фірмою - це комерційний продукт, розробкою і підтримкою його займається фірма. Для підприємств малого бізнесу існує безкоштовна ліцензійна версія програми Управління невеликою фірмою МІКРО, яку можна використовувати для ведення обліку на одному комп'ютері. Щоб отримати безкоштовну версію програми МІКРО достатньо зареєструватися на сайті.

Співробітники фірми НЕТСОФТ допоможуть вам продуктивно організувати роботу торгового персоналу за допомогою програми обліку 1С:Підприємство 8.