BAS


ПРОГРАМА BAS БУХГАЛТЕРІЯ - АВТОМАТИЗАЦІЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ТА ПОДАТКОВОГО ОБЛІКУ НА ПІДПРИЄМСТВІ

 

BAS Бухгалтерія програмне забезпечення, що дозволяє повністю автоматизувати бухгалтерський, податковий облік на підприємстві. Стандартні операції не потрібно проводити вручну, всі вони здійснюються в програмі, де за результатами діяльності формується підсумкова звітність.

BAS

Автоматизація бізнес-процесів актуальний напрямок, що дозволяє підвищити ефективність ведення торгівлі, комерційної, виробничої діяльності. При використанні програмного забезпечення BAS знижується ймовірність помилок через людський фактор. Раніше бухгалтер використовував план рахунків, вручну робив проводки. Найменша помилка, описка спричиняла серйозні помилки. Багато з них виявлялися тільки в кінці звітного періоду, коли потрібно здавати звіти в офіційні контролюючі інстанції. Вишукувати помилки теж доводилося вручну, що забирало багато часу і сил. Зараз ця проблема вирішена за допомогою програмного забезпечення BAS. Всі операції проводяться в режимі реального часу. Імовірність помилок мінімальна, а якщо вони виникають, то це відразу відображається в системі. Знайти неточність простіше.

Програми BAS можна інтегрувати, об'єднувати з іншими видами ПЗ, що використовується на підприємстві, щоб імпортувати дані, вести комплексний облік і автоматизувати всі бізнес-процеси.

Призначення ПЗ

Основне призначення програм BAS автоматизований бухгалтерський облік. ПЗ універсальне, але його можна індивідуально налаштовувати під конкретні запити і параметри роботи підприємства. Основні функції BAS Бухгалтерія:

 • виписка і перевірка первинної звітності;
 • комплексне ведення бухгалтерського, податкового обліку;
 • підготовка, здача регулярної звітності в онлайн-режимі;
 • ведення розрахунків з бюджетом;
 • ведення кадрової звітності;
 • нарахування заробітної плати.

При використанні ПЗ автоматизуються наступні процеси:

 • виписка рахунків, накладних, касових, товарних чеків;
 • формування бухгалтерських проводок за видатками, доходами підприємства;
 • облік руху готівки, безготівкових коштів підприємства;
 • облік всіх операцій по еквайрингу;
 • облік розрахунків з постачальниками, клієнтами, діловими партнерами.

Перевага BAS Бухгалтерія в тому, що користуватися цим програмним продуктом можуть всі без винятку підприємства, незалежно від особливостей діяльності, організаційної форми, структури, форми власності.

У програмі можна виписувати рахунки на оплату, проводити їх під час надходження коштів на рахунок, формувати товарні чеки і накладні по оплаченим замовленням. Тут же ведеться облік приходу, витрати грошових коштів, оплати обов'язкових податків, зборів, заробітної плати.

Переваги програмного забезпечення для автоматизації бізнесу

Основна перевага програм BAS інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, просте управління. Якщо бухгалтер раніше працював в програмах 1С, Акцент, йому не буде складно розібратися в функціональні особливості BAS Бухгалтерія. Якщо фахівець ніколи не стикався з програмним забезпеченням BAS по автоматизації бухгалтерського обліку і звітності, то після нетривалого навчання він швидко розбереться в особливостях проведення основних операцій.

Необхідно співпрацювати тільки з надійними постачальниками ПЗ, які пропонують додаткові послуги, включаючи навчання клієнтів роботі в програмах BAS. Для бухгалтерів, кошторисників організовують повноцінні курси або індивідуальні заняття. Навчання проходить з виконанням ряду практичних завдань. Нові знання відразу можна застосовувати в роботі.

Особливості BAS Бухгалтерія КОРП

BAS Бухгалтерія КОРП вдосконалений програмний продукт, який має значні переваги перед стандартною версією. Основна його перевага розширені можливості ведення кадрового обліку. У бухгалтера і кадровика з'являються нові інструменти автоматизації:

 • розширений кадровий облік автоматичне складання кадрового розкладу, військового обліку;
 • автоматизація додаткових нарахувань премій, виплат, допомог;
 • окремий облік роботи співробітників за трудовим договором;
 • автоматичний облік робочого часу;
 • нарахування виплат за лікарняними, відпусток;
 • проведення розрахунків з Фондом соціального страхування;
 • облік утримань із заробітної плати за виконавчими листами, стягнення аліментів.

В цій програмі можна обмежити доступ до даних про зарплату. Кожен співробітник, який має доступ до програмного забезпечення BAS, отримує власний логін і пароль. Права доступу до інформації регулюються керівником підприємства.

Де замовити програмне забезпечення BAS

Замовляти програмне забезпечення BAS необхідно тільки у офіційних постачальників, які мають необхідні ліцензії, що дозволяють таку діяльність. Не варто використовувати піратські версії програм, це небезпечно для всієї комп'ютерної техніки, яка застосовується на підприємстві.

Купуючи ПЗ у офіційного постачальника, ви отримуєте всі необхідні дистрибутиви, клієнтські, сервісні ліцензії, інші документи. Клієнти можуть розраховувати на додаткові послуги установки, настройки ПЗ, хмарного сховища даних, навчання, сервісного і технічного обслуговування протягом усього періоду дії договору. Вся інформація, яка використовується в програмах BAS, надійно захищена, можна не переживати через комерційного шпигунства.

При співпраці з офіційним постачальником вам будуть доступні всі оновлення ПЗ. При виникненні найменших проблем з використанням програм можна звернутися в службу технічної підтримки. Тут в онлайн-режимі допоможуть розібратися і вирішити проблемну ситуацію. При необхідності спеціаліст приїде до вас в офіс, щоб провести діагностичне та відновлювальні заходи на місці.

Без засобів автоматизації бізнес-процесів не працює жодне велике підприємство. Подібне ПЗ підвищує ефективність, результативність діяльності компанії, дозволяє утримувати і постійно розширювати чинні позиції на ринку.