BAS


BAS Бухгалтерія КОРП: автоматизована програма ведення бухобліку

 

 

В сучасному світі практично всі бізнес-процеси вже давно автоматизовані. Бухгалтерія не є винятком. Вірним помічником при веденні бухгалтерського і податкового обліку стала BAS Бухгалтерія , що представляє собою професійний інструмент кожного бухгалтера.

 

Призначення та особливості продукту лінійки BAS

 

BAS Бухгалтерія КОРП створена для ведення бухгалтерського і податкового обліку, роботи і підготовки податкової документації, звітності. Особливістю програми є його розширений функціонал, що стосується розділу розрахунку заробітної плати. Розширення особливо актуально для застосування на об'єктах, на яких існує складна система нарахування зарплати співробітникам.

 

Під капотом можливості обліку ведуться на основі чинного законодавства України. Прикладна програма забезпечує рішення будь-якого завдання, поставленого перед бухгалтером. Це удвічі спрощує його роботу, якщо бухгалтерська служба на підприємстві повністю відповідає за ведення обліку: від виписок первинних документів до розрахунку заробітної плати.

 

Продукт призначений для використання українськими організаціями будь-якої сфери діяльності. BAS Бухгалтерія КОРП може підлаштуватися під бізнес-процеси будь-якого підприємства. Вона може використовуватися виключно для ведення бухгалтерського і податкового обліку, застосовується іншими підрозділами. Таким чином, можна автоматизувати процес звітності кожного департаменту, в цілому, прискорити бухгалтерську діяльність на підприємстві. Плюсом програмного забезпечення є його регулярне оновлення, яке відповідає актуальному законодавству країни.

 

Сьогодні познайомитися з бухгалтерським інструментом можна шляхом придбання demo BAS Бухгалтерія . Демо-версія на відміну від оригінального продукту не встановлюється на ПК. Вона тільки надає до нього веб-доступ. Запустити демо-версію КОРП можна на робочому ПК через будь-який браузер. Процес придбання доступу до програми вельми простий. Досить заповнити онлайн-форму на сайті, вказати адресу електронної пошти. У прийшов листі можна буде знайти всі дані для демо-доступу. У демо-версії вести облік не можна. Вона потрібна для ознайомлення з функціоналом програми в цілому. На це у бухгалтера є рівно сім днів.

 

Переваги демо-версії

 

Якщо підприємство має потребу в автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, то варто задуматися про покупку ліцензійного програмного продукту. Спочатку потрібно зібрати максимум інформації про програму, розібратися з її функціоналом, щоб вирішити, наскільки доцільно буде використовувати її на своєму підприємстві. Для цього можна подивитися відеоогляди, почитати відгуки. Якщо цього недостатньо, тоді можна замовити семиденну демо-версію програми, щоб так сказати попрацювати на ній в реальності. Такий формат дозволить ознайомитися з інтерфейсом BAS Бухгалтерії КОРП, розібратися з настройками і в цілому по достоїнству оцінити бухгалтерський продукт.

 

Ведення бухгалтерського обліку по-сучасному

 

Бухгалтерський облік для будь-якого підприємства є головною складовою, без якої існування бізнесу неможливо. Сучасні реалії і розвиток технологій сьогодні дозволяють повністю автоматизувати роботу бухгалтерської служби. Наявність якісного комп'ютера і сучасного пакету програмного забезпечення забезпечує бізнесу безперебійну діяльність відповідно до діючих законів України. Бухгалтерський облік в програмі BAS забезпечує фахівцеві можливість:

 


  • миттєво проводити складні розрахунки;

  • створювати без особливих зусиль звіти для різних служб;

  • друкувати первинні документи прямо з програми;

  • відправляти звіти, завірені цифровим підписом в потрібні державні органи по електронній пошті і багато іншого.

 

Встановивши програму BAS Бухгалтерія КОРП, можна значно зменшити фізична праця бухгалтерів.