BAS


BAS Бухгалтерія КОРП: переваги та особливості

 

 

BAS Бухгалтерія КОРП – спеціальна програма, яку використовують для ведення бухгалтерського обліку. Ще визнаний стандарт серед рішень для автоматизації обліку в організаціях, які займаються різними видами діяльності з різними системами оподаткування.

 

Програма є новим продуктом, основним призначенням якого вважається рішення комплексу питань, поставлених перед бухгалтерією будь-якої організації. ПО максимально зручне і комфортне у використанні, має оптимізований інтерфейс користувача, можливість віддаленої роботи з самостійним зміною ряду форм документів і журналів.

 

Запуск демо версії BAS Бухгалтерія КОРП здійснюється через встановлений на робочому ПК браузер. Наприклад, Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, інший. Після того як заявка буде оформлена, на вказану адресу електронної пошти має прийти лист, в якому будуть дані для доступу. Демо-версія програми надається користувачеві на 7 днів, виключно з метою ознайомлення з функціоналом і можливостями програми. Важливо розуміти, що вона не призначена для ведення обліку в ній.

 

Робота співробітників бухгалтерського відділу досить складна. Найбільша завантаження з'являється в період закриття звітів, рішення задач, що стосуються нарахування заробітної плати, формування і здачі звітності. Сильна втома, зниження концентрації може привести до частих і непоправних помилок, що в результаті повертає на етап повторних розрахунків, іноді навіть до сплати штрафів органам контролю.

 

Бухгалтерський облік в програмі має ряд корисних можливостей і переваг. Тут варто виділити такі моменти:

 


  • Програма дозволяє максимально швидко і без особливих зусиль бухгалтера провести складні розрахунки. Наприклад, нарахування зарплати, розрахунок амортизації основних засобів, розподіл непрямих витрат, розрахунок собівартості готової продукції, наданих послуг.

  • Можливість звільнитися від необхідності ведення облікової інформації.

  • Можливість друку первинних документів з самої програми.

  • Програмне забезпечення автоматично розраховує і заповнює форми звітності, контрольованої регламентом, проводить перевірку. Програма дозволяє підписувати документи електронно-цифровим підписом, можливість відправки звітів по електронній пошті в фіскальні органи. Це позбавляє від необхідності відвідування спеціальних організацій, економить час за рахунок того, що немає необхідності проводити кілька годин в довгих чергах в очікуванні реєстрації.

  • Надається обмін облікової програми з банківською системою Клієнт-Банк. Це помітно прискорить і спростить внесення документів по платежах до програми.

 

Крім цього, дана програма готова надати надійний захист працює бухгалтеру. Справа в тому, що програмне забезпечення за своїм механізмом роботи має спеціальні алгоритми розрахунків, формування звітності по регламенту. Вони перевірені професіоналами-аналітиками, які добре розбираються в звітності в даних сферах діяльності.

 

Програмне забезпечення використовується безліччю вітчизняних підприємств (є спеціальна форма з доказами). Це в свою чергу підтверджує ведення звіту за всіма національними стандартами.

 

Нормативно-довідкова інформація оновлюється своєчасно, що усуває появу ризиків подачі неактуальних даних або старих звітних форм.

 

Програма BAS Бухгалтерія – це сучасне рішення актуальних проблем. Саме завдяки цьому вона отримує все більш широке поширення.