BAS


Як налагодити бухгалтерський і управлінський облік на підприємстві

 

Ведення бухгалтерського обліку на підприємстві & ndash; одна з найважливіших потреб бізнесу, тому обійтися без спеціалізованого програмного забезпечення сучасні бізнесмени не можуть. Облік і управління необхідні в будь-якій сфері роботи підприємства, починаючи з бухгалтерії і закінчуючи зберіганням і продажем. Найкращим виходом в такій ситуації стане використання єдиної програми обліку BAS КУП, що включає BAS Бухгалтерію КОРП та Управління торгівлею. Можливо ви ще не встигли почути про цю універсальної і сучасній системі обліку, тоді саме час з нею познайомитися.

 

 

Функціонал

 

Програма розроблена спеціально для роботи з підприємством в комплексі, тобто після її покупки не доведеться використовувати додаткове програмне забезпечення. Познайомитися з програмою і особливостями її роботи, можна завантаживши безкоштовну демонстративну версію demo BAS КУП .

 

Програма дозволяє керувати сегментами сегмента і підприємства:

 


 • фінанси;

 • бюджет;

 • аналіз роботи підприємства;

 • регламентований облік;

 • управління персоналом і розрахунок заробітної плати;

 • управління виробничим процесами;

 • розрахунок собівартості і облік витрат;

 • продажу;

 • спілкування з клієнтами;

 • закупівлі;

 • облік і управління складом;

 • технологічні переваги.

 

Спектр доступних дій дозволить повністю контролювати діяльність підприємства, що, в кінцевому рахунку, позитивно позначиться на доходах.

 

Якщо вас цікавить тільки ведення бухгалтерського обліку, тоді протестуйте демо BAS Бухгалтерія КОРП .

 

Кому необхідне використання BAS КУП

 

Управління підприємством в першу чергу необхідно представникам малого та середнього бізнесу. Це обумовлено тим, що представники сегмента не просто працюють і займають свою нішу на ринку товарів і послуг, крім цього саме малий і середній бізнес найактивніше розвиває економіку країни. Завдяки його роботі зростає конкуренція на ринку, яка в свою чергу веде до підвищення якості асортименту продуктів.

 

Однак у цей же час саме компанії малого та середнього бізнесу часто просто не можуть дозволити собі зайві витрати. Тобто штат співробітників зазвичай досить обмежений і зазвичай саме бухгалтерія та інші адміністративні посади просто відсутні. У підсумку такий стан справ призводить до того, що бухгалтерський облік, облік грошових коштів, позицій товару на складі і навіть наявних співробітників проводиться не досить якісно. Призводять подібні ситуації до того, що підприємства просто перестає розвиватися і приносити прибуток засновнику. Уникнути такого сумного фіналу допоможе використання сучасного програмного забезпечення, за допомогою якого можна контролювати всі бізнес-процеси в режимі реального часу.

 

Переваги програмного забезпечення для бізнесу

 

Використання програмного забезпечення дозволяє заощадити час і гроші підприємця. В першу чергу варто знати, що впоратися з обслуговуванням програми може один співробітник, а це важливо в умовах невеликого підприємства, коли зайві витрати неприпустимі і загрожують згодом серйозними проблемами. Крім того, отримавши доступ до програмного забезпечення, працювати з ним зможуть і співробітники на місцях, і оператор, і безпосередньо засновник. Таким чином, підприємство скорочує фінансові та часові витрати.

 

Крім перерахованих переваг використання BAS КУП або БАС Бухгалтерія робить роботу підприємства повністю прозорою. Всі фінансові та будь-які інші операції доступні в будь-який час. Використання ліцензійного ПЗ можна порівняти за продуктивністю з повноцінним відділом бухгалтерського обліку , з тією лише різницею, що тепер для успішного ведення бізнесу не потрібно наймати цілий штат співробітників.