BAS


Якими перевагами і особливостями володіє BAS Бухгалтерія КОРП

 

Важливою складовою організації діяльності будь-якої компанії або підприємства є правильна та ефективна організація ведення бухгалтерського обліку. При цьому саме в бухгалтерії зосереджуються важливі документопотоки, фінансування, облік товарів і послуг, ведення обліку товарообігу, розрахункові та інші процеси.

Сьогодні практично всі процедури в компаніях виробляються автоматизовано і за допомогою високих технологій. Всі дані відображаються, формуються і обробляються в комп'ютерних програмах і додатках, що значно скорочує витрати часу, економить трудові ресурси. Те ж саме стосується і організації бухгалтерського обліку на підприємстві або в установі, де досить добре зарекомендувала себе BAS Бухгалтерія КОРП . Дана програма є для кожного бухгалтера незамінним помічником у веденні бухгалтерського та податкового обліку, в реєстрації податкових документів, а також при формуванні, здачі звітності в усі необхідні інстанції.

BAS Бухгалтерія КОРП підходить для застосування в компаніях і установах різної сфери діяльності, в тому числі торгівлі, виробництва, різних галузей промисловості, надання послуг. Вона буде доречною і там, де застосовуються складні розрахунки заробітної плати співробітників. При цьому варто відзначити, програма відповідає всім вимогам чинного законодавства України. У програмне забезпечення внесені актуальні плани рахунків бухгалтерського обліку, затверджені бухгалтерські проводки. Це значно спрощує роботу бухгалтера, допомагає правильно скласти будь-який документ або звіт.

Встановлюючи BAS Бухгалтерія КОРП, ви зможете легко вести облік:


  • товарно-матеріальних цінностей;

  • торгових операцій;

  • операцій на складі;

  • банківських операцій;

  • розрахунково-касового обслуговування;

  • розрахунків з постачальниками та іншими контрагентами;

  • заробітної плати;

  • кадрового обліку.

Є можливість створювати регламентовану звітність, проводити інші операції. Відмінним пропозицією на початковому етапі роботи з BAS Бухгалтерією є можливість вивчити всі робочі моменти за допомогою demo BAS Бухгалтерія КОРП . Ви зможете проаналізувати всі нюанси і спробувати, наскільки зручна програма саме для вашої діяльності. У демо-версії ви зможете вивчити всі можливості програми, ознайомитися з термінологією, спробувати працювати з інтерфейсом, оцінити якість створюваної звітності, доцільність застосування даної програми для організації ведення бухгалтерського обліку на вашому підприємстві. Після того як ви спробували працювати в програмі, оцінили її перспективи і переваги, можете звернутися до відповідального співробітника компанії, який запропонує вам ліцензовану версію BAS з урахуванням специфіки вашої діяльності.

Бухгалтерський облік , що є важливою складовою діяльності будь-якої компанії, можна організувати за допомогою ліцензованих програм BAS таким чином, щоб він став менш трудомістким, економив робочий час. При правильній його організації вся діяльність компанії може бути відображена на одному пристрої, при цьому забезпечено формування, зберігання, обробка інформації, первинних документів. Будь-яка інформація завжди буде доступною і під рукою. Також надається можливість отримувати і роздруковувати документи просто з програми, автоматично створювати і формувати регламентовані звіти, проводити необхідні платежі завдяки інтеграції з банківськими системами Клієнт-Банк, контролювати обороти і діяльність підприємства в будь-який момент.