BAS


ПРОГРАМИ BAS ДЛЯ ТОРГОВОГО, УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ

 

BAS

Автоматизувати торговий і управлінський облік на підприємстві покликані нові сучасні програмні рішення. З їх допомогою можна якісно і продуктивно вирішувати всі бухгалтерські завдання, а також керувати всією організацією в цілому. Які програмні продукти пропонувалися на ринку для власників дрібних і середніх підприємств раніше? До приходу програм BAS користувачам були доступні тільки 1С: Підприємство 7.7. Комплексна поставка і 1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством. Тепер є програмні продукти для підприємств будь-якої форми власності, є рішення для корпорацій, великих фірм - BAS ERP. Є пропозиції автоматизації бухобліку для дрібних і середніх комерційних компаній: BAS КУП, BAS Бухгалтерія Базова, BAS Бухгалтерія Проф, BAS Бухгалтерія КОРП. Є ПЗ для торгівлі: BAS Управління торговлей, BAS КУП, BAS Роздрібна торгівля. Для виробничих процесів підходить BAS Комплексне управління підприємством , інакше BAS КУП. Також для виробництва купується BAS ERP.

Необхідність управлінського обліку

Ми вже згадали раніше в статті, що програми BAS допомагають оптимально проводити автоматизацію процесів в бізнесі, торгівлі, дозволяють вести управлінський облік. Однак чому цей облік настільки необхідний? У чому його важливість для будь-якого комерційного підприємства? Управлінський облік допомагає не тільки розвитку і розширення бізнесу. Він є в прямому сенсі слова самої основою його існування. Зараз в сучасних реаліях життя будь-який власник підприємства зобов'язаний піклуватися про багато завданнь: правильно розрахувати податки, дотримуватися всі закони при веденні бізнесу і т.д. Разом з тим управлінський облік дозволяє зібрати, консолідувати і якісно проаналізувати всю інформацію, яка є про діяльність компанії. За своєю суттю такий облік відповідає за підвищення продуктивності роботи підприємства і як наслідок збільшення його прибутковості, рентабельності.

Попутно управлінський облік допомагає вирішити такі питання:

 • надання керуючому компанією відомостей про результати роботи підприємства в цілому, включаючи всі підрозділи;
 • пред'явлення інформаційних відомостей про діяльність окремих філій або відгалужень компанії;
 • здійснення контролю витрат;
 • консолідація статистичних даних про прибуток і збитки компанії у всіляких розрізах;
 • планування і контроль виконання закладеного бюджету підприємства в цілому, а також по його окремих філіях, відгалуженням.

Програмне забезпечення надає можливість проводити оперативний облік взаєморозрахунків з різними контрагентами, а також допомагає проводити розрахунки між своїми юридичними особами та філіями.

Тепер стає зрозуміло, що управлінський облік дійсно важливий і затребуваний. Щоб виконати його на належному рівні, потрібна автоматизація бізнес-процесів . Виконати її допомагають сучасні і високоякісні програми BAS для торгового, управлінського обліку.

Розглянемо універсальне ПЗ, яке використовується багатьма середніми і дрібними комерсантами сьогодні. Це BAS Комплексне управління підприємством.

Позначимо його властивості та можливості для сучасного бізнесу. Даний програмний продукт корисний тим, хто працює в сфері комерції, є дрібним і середнім підприємцем. ПЗ дасть можливість якісно управляти фінансами, проводити бюджетування, буде доступний цілісний аналіз роботи всієї організації. Крім цих функцій, програма виконує і масу інших завдань:

ПЗ BAS ​​дозволяє ефективно управляти складом і залишками товару. Він дає можливість якісно, ​​на високому рівні провести моніторинг показників роботи компанії з подальшим детальним глибоким аналізом даних;

Програма допомагає високоефективно управляти штатом співробітників. Зарплата розраховується швидко і відповідно з усіма поправками до законів. Є можливість оперативно проводити регламентований облік. Можна керувати виробництвом без зайвих зусиль. Ви зможете управляти всіма закупівлями, витратами, продажами в простому форматі. Без проблем можна правильно і швидко розрахувати собівартість будь-якого виробу.

Також можна взаємодіяти з клієнтами та партнерами за допомогою нових можливостей розробки. ПО BAS КУП це комплекс інновацій, який поєднує в собі всі головні моделі управління, обліку (податкового, бухгалтерського). Тепер за допомогою даної програми можна створити збалансовану і всеосяжну інформаційну систему для управління всіма аспектами діяльності комерційних підприємств. Ця програма більше підходить для дрібних і середніх компаній, а для корпорацій, великих фірм пропонується BAS ERP.

Розповімо коротко про те, що пропонують нам розробники ПЗ BAS КУП. Це такі нововведення:

 • доступна аналітика по руху фінансових ресурсів;
 • є еквайринг (використання карт платежу);
 • вести платіжний календар тепер особливо зручно за рахунок гнучкості опцій і налаштувань;
 • є гнучкість налаштувань в області створення платіжної документації на майбутні числа;
 • доступна інвентаризація каси і рахунків в банках;
 • є облік по кредитах, депозитах і позиками і т.д.

У чому практична користь застосування програм BAS для торгового, управлінського обліку

За допомогою нових програмних розробок власники приватного бізнесу зможуть:

 • ліквідувати незаплановані і випадкові витрати на підприємстві;
 • встановити першочергові показники роботи підприємства в розрізі прибутку і збитків компанії;
 • проконтролювати виконання планових показників, оперативно відреагувати, підкоригувати роботу підприємства і / або всіх його підрозділів, філій, відгалужень бізнесу.

Можна буде відрегулювати всі фінансові руху, закрити питання з приводу мультивалютності кас і ін. Тепер можна досягти розмежування управлінського і бухгалтерського обліку, оскільки вони будуть перебувати окремо.

Дане ПО буде корисно таким категоріям населення:

 • власникам приватного бізнесу;
 • економістам;
 • головбухам;
 • управлінцям.

Інші пріоритети програм BAS для торгового, управлінського обліку

Ці програми є високоефективними розробками для будь-якого виду бізнесу. Можна підібрати продукт для підприємців, які торгують оптом чи вроздріб, виробляють самі продукцію або роблять закупівлі у багатьох партнерів. Є пропозиції для фірм, які тільки відкрилися, і для бізнесу, якому потрібно масштабування. Є можливість гнучко налаштувати програму під потреби конкретного підприємства. Якщо ви раніше працювали з програмними продуктами 1С:Підприємство минулого покоління, то дані розробки буде просто і легко освоїти, оскільки у них є деякі аналогічні опції.

Досить затребуваним продуктом крім BAS КУП можна назвати BAS Управління торгівлею. Тут пропонується оптимізація виробничих процесів, вирішуються головні завдання оперативного і управлінського обліку. Програма добре виконує систематизацію планів торгових операцій. Це дозволяє більш ефективно і в той же час просто управляти торговим підприємством.