BAS


ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ПО BAS

 

BAS

Основа кожного успішного бізнесу – якісне програмне забезпечення, яке дозволить вести правильний облік, аналізувати необхідні параметри. До його вибору слід ставитися надзвичайно серйозно. Воно має величезне значення для введення прибуткового бізнесу і вирішення різних завдань.

Більшість підприємств зараз все частіше стикаються з необхідністю впровадження автоматизованого обліку даних та бухгалтерської документації. Однак перед тим як повністю перейти на програмний продукт, часто допускають багато помилок. Від цього, на жаль, ніхто не застрахований. З метою економії багато хто може користуватися неякісними програмними продуктами, які пропонують недобросовісні програмісти. Є й ті, хто просто тестують безкоштовні додатки. Щоб уникнути серйозних помилок, які згодом можуть привести до плачевних результатів, краще відразу використовувати в свій діяльності перевірений продукт, який встиг себе зарекомендувати з позитивного боку.

Якщо ви хочете щоб інвестиції в програмне забезпечення приносили максимум користі, то, без сумніву, варто підключити програми обліку Business Automation Software (BAS), « 1С: Підприємство 8.3 » ;. BAS дасть можливість по максимуму використовувати автоматизацію даних. Ви зможете аналізувати дані і параметри, вибрати необхідну стратегію для успішного розвитку бізнесу. У вас вийде оптимізувати робочі ресурси, контролювати витрати, зрозуміти, як можна примножити доходи.

Який результат можна отримати

При зверненні в компанію "НЕТСОФТ" ви більше не піддасте себе ризику підключення неефективного або неякісного програмного забезпечення. Впровадження BAS дасть безліч можливостей для контролю і аналізу вашого бізнесу. У компанії працюють висококваліфіковані фахівці, які допоможуть і направлять вас в потрібне русло, налагодять автоматизований облік (бухгалтерський і управлінський). За допомогою продуктів BAS ви зможете організувати ефективні бізнес-процеси, збільшити результати роботи з замовниками, оптимізувати працю співробітників тощо.

Як відомо, найважливішою частиною будь-якої комерційної діяльністю є бухгалтерія. Причому це не залежить від масштабу підприємства. За допомогою BAS Бухгалтерія ви зможете без проблем вести бухгалтерський облік, готувати звітність згідно із законодавством. Програма адаптована з урахуванням всіх вимог фінансових служб України. Це дає можливість видавати необхідну звітність згідно з термінами та діяльності комерційної організації. В одній базі є можливість вести діяльність декількох фірм, де використовуються загальні довідники контрагентів, співробітників і номенклатури. Однак при цьому звітність формується за компаніями окремо. У програмі враховуються різні форми оподаткування. Це може бути як податок на додану вартість і на прибуток, так єдиний податок для суб'єктів підприємницької діяльності, фізичних осіб, інші можливі податки, які передбачені державою.

BAS Бухгалтерія для України дає можливість використовувати її в наступних ситуаціях:


 • ведення бухгалтерського обліку, охоплюючи всіх її ділянок, враховуючи всі нюанси і похибки в необхідної сфері діяльності;

 • забезпечення фінансових операцій (як касових, так і банківських);

 • розрахунок витрат і прибутку;

 • контроль розрахунків з контрагентами;

 • облік товарно-матеріальних цінностей і контроль приходу-витрати на складах;

 • облік робочого часу і розрахунок заробітної плати;

 • фінансові та бухгалтерські звіти;

 • зведення і звітність для керівників;

 • можливість вивантаження бази для аналізу всіх необхідних параметрів.

Є можливість здавати звітність через мережу інтернет за допомогою ЕЦП. Крім всіх перерахованих переваг, програма має зручний і зрозумілий інтерфейс. Це дозволить скоротити час з її ознайомленням, приступити після тестування до роботи в найкоротші терміни. Програма відповідає всім стандартам введення фінансово-бухгалтерського обліку відповідно до законодавства України. Також програма легко і своєчасно оновлюється.

Якщо базового пакету недостатньо, рекомендується підключити BAS Бухгалтерія КОРП . Це дасть можливість співробітникам бухгалтерії якісно і швидко вести податковий і бухгалтерський облік, видавати вчасно і без помилок звітність, проводити реєстрацію документації, розрахунок заробітної плати і багато інших заходів.

Бухгалтерія КОРП допоможе впоратися з такими ситуаціями:


 • облік комісійної торгівлі, в тому числі зі складними заходами;

 • облік заробітної плати по різним типам розрахунків (відрядна, погодинна, ставка тощо.);

 • стандартні типові бухгалтерські та податкові звіти;

 • ведення і облік розрахунків як з контрагентами, так і з клієнтами;

 • облік робочого часу і база кадрів;

 • проміжні перевірки і облік;

 • облік як матеріальних, так і нематеріальних активів;

 • облік банківських операцій.

Крім цього, великим плюсом програми є її гнучкість, адаптація під безліч підприємств. В даному випадку буде обов'язково враховуватися специфіка їх діяльності, відповідно, вид оподаткування і введення бухгалтерії. За допомогою сервісних можливостей можна підключити додаткові функції програми, які забезпечать більш ефективну роботу програмного забезпечення, ведення звітності та обліку.

Якщо ви зацікавлені у виведенні свого бізнесу на новий якісний рівень, вам слід використовувати сучасні рішення. Не варто ігнорувати значущість програмного забезпечення. Воно повинно бути надано надійної і добре себе зарекомендувала компанією. Якщо у вас є які-небудь питання, ви можете спочатку проконсультуватися з фахівцями. Вони вам допоможуть прийняти правильне рішення. В результаті ваші бізнес-процеси будуть виконуватися більш ефективно.