BAS


Переваги використання програми BAS Бухгалтерія

 

Сучасний бізнес вимагає використання технологічних рішень і одне з них BAS Бухгалтерія . Це сучасне програмне забезпечення, за допомогою якого можна повністю перетворити підприємство, зробити його більш ефективним і прибутковим. Ведення діяльності разом з BAS Бухгалтерія буде приносити виключно задоволення і позбавить від більшості проблем. Однак якщо ви до сих пір не впевнені, чи потрібно вам це ПО спробуйте безкоштовну демонстративну версію.

 

 

Демо версія BAS Бухгалтерія

 

Demo версія BAS Бухгалтерія дає можливість кожному підприємцю особисто оцінити всі переваги програми для ведення бухгалтерського обліку. Замовити демо-версію програми можна на офіційному сайті, зробити це дуже просто, достатньо залишити заявку і чекати зворотного зв'язку.

 

Демонстративна версія надається безкоштовно, а значить, від повної версії вона буде відрізнятися способом установки. Вибираючи demo BAS Бухгалтерію варто враховувати, що демонстративна версія не встановлюється на комп'ютер користувача. В цьому випадку ви отримуєте Web-доступ і можливість користуватися програмою через браузер.

 

Демо-версія буде успішно працювати з будь-яким браузером:

 


 • Google Chrome.

 • Mozilla Firefox.

 • Internet Explorer.

 • Opera.

 

Перераховано тільки найбільш популярні браузери, але Web-сторінка буде активна і в будь-якому іншому.

 

Чого чекати від використання програми

 

Програмне забезпечення для ведення бухгалтерського обліку в першу чергу було розроблено для прискорення і автоматизації робочих процесів. Тому почавши його використання можна помітити наступні зміни:

 


 • більш раціональне використання часу. Знайти потрібну інформацію тепер можна буквально в пару кліків, про пошук з використанням паперових носіїв і зовсім можна забути;

 • раціональне використання трудових ресурсів. Для роботи з програмою в деяких випадках буде досить одного співробітника. Пройшовши навчання і отримавши необхідні знання та навички, він зможе впоратися з усім спектром робіт, для яких програма була створена;

 • скорочення витрат. Використання спеціалізованого ПЗ дозволить відмовитися від допомоги деяких співробітників, зокрема тепер можна буде скоротити штат бухгалтерії, а за роботою складу зможе стежити тільки одна людина. Таким чином, передбачувані витрати на утримання співробітників будуть скорочені;

 • діяльність підприємства стає повністю прозорою, ймовірність нестачі зводиться до нуля.

 

Таким чином, використання BAS бухгалтерія дозволяє оптимізувати витрати компанії. Це дозволяє з мінімальними втратами пережити кризові ситуації і розвинути бізнес в найкоротші терміни.

 

Як зрозуміти, що компанії потрібна BAS Бухгалтерія

 

Навіть вивчивши всю доступну в інтернеті інформацію, що стосується програмного забезпечення для управління бізнесом, буває досить складно зрозуміти, чи потрібне воно саме вашої компанії. Прояснити ситуацію досить просто, для цього буде потрібно пройти невелике тестування, яке має на увазі відповідь на кілька простих запитань:

 


 • Штат підприємства включає в себе більше 5 осіб?

 • Ви як керівник витрачаєте на виконання своїх обов'язків більше 8 годин на день? Цей проміжок часу використовується в зв'язку з тим, що є стандартною тривалістю робочого дня;

 • Вам потрібно більше одного бухгалтера?

 • Ви не справляєтеся самостійно з адміністративної навантаженням і іншими обов'язками?

 

Якщо як мінімум на два питання ви дали позитивну відповідь, то покупка BAS Бухгалтерія допоможе виправити ситуацію. При мінімальних вкладеннях можна повністю автоматизувати фінансову діяльність компанії.