BAS


Програма BAS Комплексне управління підприємством - краще решение для ведення бізнесу

 

Автоматизація підприємства – це найбільш вдале рішення для успішного розвитку кожної виробничої компанії, незалежно від напрямку її діяльності. Таке рішення ідеально підходить для структур, що належать до малого і середнього бізнесу. Воно дозволяє організувати чітку координацію і узгодження дій співробітників фірми. Програма BAS КУП по праву вважається цікавим рішенням для користувачів, які мають досвід роботи з версіями електронних додатків 1С.

 

Функціональні можливості програми BAS КУП

 

Програма BAS КУП призначена для комплексного вирішення різних виробничих завдань:

 


  • бюджетування;

  • аналіз основних показників, що характеризують діяльність підприємства;

  • регламентування процедури обліку;

  • управління персоналом;

  • можливість контролю процедури закупівлі товарів, їх продажу, взаємини з клієнтами, залишків товарів на складах.

 

 

Унікальний електронний продукт оснащується гнучкими інструментами, призначеними для ведення платіжного календаря. З його допомогою швидко проводиться інвентаризація банківських рахунків і каси. Пересування фінансових коштів відбивається в составляеми аналітична звітність. У програмі передбачені інтуїтивно зрозумілі налаштування і різні засоби для проведення розрахунків бюджетних статей. З помощьюпріложеніяможно проводити облік кредитних сум, депозитів, платіжних карт. Користувачам надається можливість правильно формувати фінансові документи на встановлені дати, а також проводити інвентаризацію банківських рахунків і кас.

 

Демо-версія програми BAS КУП

 

Використовуючи демо BAS КУП , можна вивчити всі можливості програми і познайомитися з основною термінологіей.В процесі роботи у користувачів складеться перше враження про використаний продукті. Демо-версія дозволяє детально познайомитися з інтерфейсом електронного продукту, вивчити всі настройки, варіанти складаються обліків і їх інформативність, а також оцінити рівень комфортності роботи з програмою. Навчальний електронний продукт не встановлюється замовнику на комп'ютер. Він надається у формі WEB доступу до програми.

 

Процедура запуску здійснюється за допомогою наявного браузера. Щоб використовувати демо-версію, необхідно оформити заявку в сервісній компанії. На вказану адресу електронної пошти надходить лист з інформаційними відомостями для доступу. Демо в режимі онлайн надається на 7 днів без права ведення фінансового звіту. Продукт призначений виключно для ознайомчої мети.

 

Електронна система управління бізнесом

 

Комп'ютерна програма, за допомогою якої здійснюється управління підприємством , гарантує максимально ефективне використання основних робочих ресурсів. Вона забезпечує надійну схему зберігання інформації і сприяє організації трудової діяльності кожного співробітника. Наявність автоматизованого платіжного календаря надає можливість точно визначати обсяг фінансових ресурсів, необхідних на кожен день роботи підприємства.

 

Електронний ресурс допомагає виявляти контрагентів, які втратили свою платоспроможність. Інструменти, якими володіє облікова система, дозволяють встановлювати оптимальний рівень запасів товарів в складських приміщеннях. Управлінська програма – це можливість проводити детальний облік роботи співробітників фірми. З її допомогою здійснюється їх мотивація на більш результативну діяльність і пошук ефективних способів вирішення поставлених завдань.