BAS


ПРОГРАМИ BAS ДЛЯ ОБЛІКУ В БУХГАЛТЕРІЇ І ТОРГІВЛІ

 

BAS

Програми BAS для бухгалтерського і торгового обліку - це комплексні розробки для підприємств. Вони допомагають спростити та систематизувати діяльність будь-якої організації, автоматизують оперативний, управлінський і бухгалтерський облік, а також допомагають аналізувати і планувати торгові операції.

Програмні продукти BAS це інноваційні рішення для дрібного і середнього бізнесу. Вони дають можливість зробити систематизацію процесів управлінської торговельної діяльності. Впорядковується алгоритм і плани робочих операцій, вирішуються завдання обліку і багато іншого. Програмна розробка BAS дає можливість ефективно управляти підприємством без зайвих зусиль.

В цілому, дані розробки BAS мають такі можливості:

 • підвищення продуктивності роботи кожного відділу підприємства;
 • є можливість своєчасно відстежити всі дані стану підприємства на поточну дату;
 • система складе для вас потрібну звітність в тому форматі, який буде найбільш зручним. Це дозволить сформувати оптимальні рішення у вашій бізнес-діяльності.

В цій статті розглянемо продукти BAS для управління підприємством і для ведення бухгалтерії.

BAS Комплексне управління підприємством вирішує завдання автоматизації підприємств різного галузевого спрямування. Програми BAS ідеально підходить для використання в сфері дрібного і середнього бізнесу. Саме для таких комерційних організацій потрібні можливості програми: координування і узгодження всіх управлінських процесів.

Розробка BAS повинна в першу чергу зацікавити тих користувачів, які раніше працювали з програмами 1С:Підприємство 7.7. Комплексна поставка або 1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством.

За допомогою такого рішення, як BAS Комплексне управління підприємством (скорочено BAS КУП), можна зібрати воєдино всі основні контури управління і обліку. В результаті користувач отримає цілісну і органічну інфосистем. З її допомогою можна буде ефективно і якісно управляти всіма видами діяльності комерційних фірм малого і середнього бізнесу.

Функціонал BAS КУП

Тепер розповімо про функціонал даної розробки. ПЗ BAS є набором функцій. Перерахуємо їх тезисно:

 • управління фінресурсами;
 • бюджетування;
 • моніторинг, аналіз показників роботи організації;
 • упорядкований облік;
 • управління роботою персоналу, розрахунок зарплат;
 • управління виробництвом, витратами, є опція підрахунку собівартості товарів;
 • управління продажами, закупками, складом, запасами і інші функції.

Є особливо новаторські рішення, які закладені в ці програми. Наприклад:

 • спрощений спосіб складання платежів на майбутні дати;
 • проводиться облік кредитів, депозитів і позик;
 • є еквайринг;
 • налаштування для платіжного календаря відрізняються гнучкістю і зручністю і т.д.

Крім того, складаються повні звіти по руху грошових ресурсів, є й інші новаторські рішення.

В програмах BAS є функціональність заявок на витрату коштів, здійснюється контроль виконання платежів за заявками. В наявності є функції обліку розрахунків з банківськими організаціями за операціями за допомогою еквайрингу.

Облік фінансових підсумків (доходу, грошових втрат) проводиться відповідно до спрямованістю, видом діяльності фірми. Причому напрямки можна підбирати як для роздрібних точок по асортименту, за типовими проектами і так далі.

Ці та інші інновації дають можливість ретельно провести аналіз продуктивності роботи підприємства, є розширення бізнесу шляхом оптимізації складу напрямків діяльності.

Особливості та можливості програми BAS Бухгалтерія

Наступний продукт, якому буде приділено увагу далі в статті, це BAS Бухгалтерія .

Дана розробка допомагає проводити податковий та бухгалтерський облік. Крім того, продукт дозволяє виконати автоматизацію роботи інших служб. Програмне забезпечення BAS може застосовуватися компаніями, які займаються різноманітними типами комерції.

Коротко кажучи, програма призначена:

 • для автоматизації бухобліку;
 • для оптимізації діяльності всієї організації в цілому.

В програму закладено складання звітів з урахуванням оновлення законодавчої бази.

Функції програми BAS Бухгалтерія

Вводити інформацію в базу дозволяється різними способами. Можна це робити окремими записами або вводити дані комплексно, об'єднавши їх в групу. Розробка надає можливість проводити облік для різних підприємств.

Є різні способи оцінки матеріальних запасів:

 • методом середньої собівартості;
 • за допомогою методики ФІФО. В цьому випадку оцінці піддаються МТО за собівартістю перших придбаних;
 • методика для торгівлі в роздріб за вартістю продажу. Тут потрібно врахувати середній відсоток націнки.

Програма BAS Бухгалтерія дасть можливість ведення кількісного або кількісно-сумового обліку. З цією програмою можна здійснювати без зайвих проблем інвентаризацію продукції.

В системі BAS відбивається завезення і реалізація товарів. Складаються всі потрібні документи. Продажі оптом йдуть відповідно до договору, який був складений покупцем і компанією-постачальником. З приводу роздробу слід зазначити наступне. ПЗ BAS дозволяє проконтролювати власне продажу або проаналізує процес проходження продажів після проведення інвентаризації.

Доступно ведення обліку та виконання різноманітних дій з готівкою, безготівково, а також з валютою. ПЗ BAS дозволяє здійснювати фінансові взаємодії з постачальниками, споживачами та ін.

Програмний продукт BAS має і такий функціонал: кадровий облік, розрахунок і виплати заробітної плати. Програма зробить доступною автоматизацію податкового та бухобліку. ПЗ BAS ефективно організує та впорядкує роботу всіх відділів. Тепер у вас не буде складностей з відстеженням і контролем грошових ресурсів. Також є виконання будь-яких фінансових операцій. Персоналу фірми стане простіше і легше виконувати свої обов'язки на робочому місці. За рахунок цього збільшиться дохід компанії, можна буде задуматися про розширення своєї бізнес-діяльності. З'являться відмінні тенденції для майбутніх успіхів, оскільки в руках у вас буде кращий інструмент для ведення продуктивного і прибуткового бізнесу.

У чому ще полягають переваги програми BAS Бухгалтерія

Дана BAS програма призначена не тільки для стандартного і типового ведення бухобліку. Вона дозволить користувачеві проводити облік різних підприємств з різними системами оподаткування. Причому цей облік можна складати як в різних базах, так і в одній з бажанням. Весь функціонал ПО надзвичайно різноманітний і багатий. Інтерфейс програмної розробки нескладний і інтуїтивно зрозумілий, що теж істотно полегшує користувачеві роботу з програмою.

Програмний продукт є загальновизнаним стандартом з усіх доступних сьогодні розробок. Конфігурація BAS Бухгалтерія Проф відповідає розробці попереднього покоління 1С: Підприємство 8 Бухгалтерія. Якщо ви працювали з таким ПЗ раніше, то вам не доведеться вчити все заново, вивчати всі функції і інтерфейс.

Розглянуті в статті програмні розробки значно спрощують діяльність комерційних підприємств різної спрямованості. Ці рішення прості в роботі, високоефективні та інноваційні, що сприяє їх широкому впровадженню і поширенню в різних організаціях дрібного і середнього бізнесу.