BAS


ПРОГРАМИ BAS ДЛЯ ТОРГОВЕЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

 

Сучасні технології автоматизації бізнес-процесів допомагають організувати роботу підприємства, підвищити її ефективність. Для цих цілей використовують спеціальне програмне забезпечення. Особливо актуально це для торгових підприємств. Для цих цілей ідеально підходять програмні продукти BAS. Вони відмінно зарекомендували себе на практиці. Розробники програм BAS постійно модернізують наявні продукти та впроваджують нові.

BAS

Призначення BAS

Основна мета впровадження програм BAS автоматичне керування всіма бізнес-процесами на підприємстві. Це простий, доступний інструмент для організації роботи, планування діяльності, її контролю на всіх етапах. Без програмного забезпечення добитися відмінних результатів складно, тому що доводиться контролювати безліч процесів, показників. У програмі все це можна подивитися наочно, що спрощує побудову подальшої стратегії і тактики управління.

Програмне забезпечення BAS підходить для всіх форм діяльності, типів компаній:

 • роздрібної торгівлі;
 • торгують оптом;
 • інтернет-магазинів;
 • посередників, що поставляють продукцію з-за кордону.

Уявімо, що звичайний роздрібний магазин працює без програм автоматичного обліку, управління. Товарознавець повинен вручну контролювати залишки кожного найменування продукції на складі, стежити за попитом на конкретні товари, формувати заявки постачальникам, відстежувати їх виконання. Для цього він взаємодіє з продавцями магазину, представниками компаній-постачальників. Йому доводиться кожен раз правильно оформляти прихід, розраховувати рівень торговельної націнки, доходу, чистої виручки. Нерідкі ситуації, коли постачальник не виконує зобов'язання, а товарознавець не встигає це зафіксувати, через що на складі немає певного найменування, яке користується попитом. Магазин недоотримує дохід.

При використанні програмного забезпечення для управління торговельною діяльністю всі найменування продукції, представлені в магазині, вносяться в єдину базу, виставляється роздрібна та оптова ціна, торгова націнка розраховується автоматично. Коли продавець пробиває товар через касу, рівень залишку на складі знижується. Товарознавець бачить ці зміни, своєчасно робить заявку постачальнику. Її теж можна формувати автоматично на основі поточного попиту, показників незнижуваного складського залишку, інших параметрів.

Якщо оптова ціна товару змінюється, це теж відразу відображається в програмі, здійснюється миттєвий перерахунок всіх показників. Програми автоматичного обліку не тільки дозволяють ефективно вести поточну діяльність, а й допомагають в аналізі результатів роботи, плануванні подальших результатів.

З BAS можна імпортувати інформацію в інші програми, додатки, які використовує компанія для бухгалтерського або податкового обліку. Розробник пропонує конкретні програмні рішення і для цієї діяльності.

Користування програмою BAS Управління торгівлею на прикладі підприємства оптової торгівлі

BAS Управління торгівлею можна використовувати і оптовим компаніям, торгові агенти яких працюють як в офісі, так і в поле. Активний менеджер з продажу щодня відвідує своїх клієнтів по торговому маршруту, приймає заявки, пропонує новинки, мотивує до співпраці. Щоб підвищити ефективність такої роботи, необхідно щодня перед початком робочого дня складати план, а ввечері аналізувати реальні показники в порівнянні із запланованими.

Це теж зручно робити з використанням ПЗ BAS. Програма встановлюється на планшет або ноутбук. З її допомогою можна контролювати переміщення торгового агента по маршруту. Якщо клієнт робить заявку, вона відразу потрапляє в єдину базу, середніх ярусів на складі готуються до відвантаження. Таким способом значно скорочується час виконання замовлень.

Якщо компанія проводить якісь акції, впроваджує спеціальні пропозиції, інформація про них є в програмі, при відвідуванні кожного клієнта з'являється нагадування про актуальні події. Зростає рівень інформованості замовників.

Торговий представник бачить реальні залишки по кожній позиції на складі, тому пропонує клієнтам тільки ті найменування, які є в наявності.

У зведеній таблиці є інформація про місячний план, його розподілі по днях, рівню виконання всією компанією і за окремими категоріями. І агент, і керівник відділу продажів можуть в режимі реального часу контролювати виконання запланованих показників, міняти стратегію роботи швидко і ефективно.

На основі цих відомостей формуються адекватні плани на наступний звітний період з урахуванням всіх факторів, які впливають на них.

BAS Комплексне управління підприємством

Компанія BAS пропонує безліч програмних продуктів. Серед них затребуваний BAS Комплексне управління підприємством. Крім торговельної діяльності тут автоматизуються всі процеси, пов'язані з роботою відділу кадрів, бухгалтерії, економічного відділу, керівників усіх ланок і рівнів. Такий комплексний підхід дає позитивні результати. У програмі доступні наступні функції:

 • контроль над управлінням фінансовими ресурсами підприємства;
 • розробка бюджетів;
 • розрахунок заробітної плати;
 • формування журналу виходів;
 • управління витратами, розрахунок собівартості продукції;
 • ведення бухгалтерського, податкового обліку;
 • управління поставками, іншими видами діяльності підприємства.

Як купити програмне забезпечення BAS

Щоб отримати повний доступ до всього функціоналу обраних програмних продуктів BAS, їх необхідно придбати в постійне користування або орендувати. Всім клієнтам пропонується демо-версія, в якій можна оцінити функціонал і переваги ПЗ BAS. Якщо планується установка програм на кілька робочих місць, то додатково слід придбати відповідні ліцензії. Є пакетні пропозиції на 10, 20 і більше користувачів.

Купувати програмне забезпечення BAS слід тільки у надійних сертифікованих постачальників, які пропонують додаткові послуги:

 • установка, впровадження ПЗ;
 • навчання персоналу компанії роботі з програмами;
 • обслуговування, регулярне оновлення.

Використовуючи ліцензовані програми автоматичного управління бізнес-процесами, ви гарантуєте успішну їх експлуатацію і досягнення поставлених цілей. Для підключення не потрібно специфічне обладнання, а вся інформація, яка зберігається в програмі, надійно захищена. Сторонні користувачі не отримають до неї доступ, завдяки багатоступінчатому шифрування даних.

Щоб оцінити всі переваги програмних продуктів BAS, потрібно спочатку ознайомитися з усіма варіантами, вибрати потрібний, відповідно до поставлених цілей і завдань, спробувати демо-версію і тільки після цього внести оплату постачальнику.

Щоб розвивати бізнес, необхідно використовувати досягнення прогресу. Ви не просто підвищите ефективність роботи, але і зможете завойовувати нові сегменти ринку, будувати амбітні стратегічні плани і досягати їх.