НЕТСОФТ Облікове програмне забезпечення Управлінський консалтинг


«БАЗА ЗНАНЬ» ПІДПРИЄМСТВА В ПРОГРАМІ 1С:ПІДПРИЄМСТВО 8

  «БАЗА ЗНАНЬ» ПІДПРИЄМСТВА В ПРОГРАМІ 1С

У міру розвитку технологічної платформи 1С:Підприємство 8 з'являються все більше можливостей використання цієї програми в якості повноцінної «бази знань підприємства» або по простому пам'яті підприємства. З виходом конфігурацій для українського ринку розроблених з використанням технології «керованих форм» крім можливостей структурованого зберігання інформації і можливості розширення наборів даних за рахунок додавання додаткових властивостей об'єктів системи без використання програмування додався зручний для пошуку та відбору корисних знань інтерфейс в якому можна працювати як в інтернет браузері.

Кожен підприємець який працює на конкурентному ринку не залежно від його розміру, досвіду ведення бізнесу і положення на ринку ризикує стати аутсайдером якщо не зможе впровадити у себе на підприємстві комп'ютеризовану систему зберігання і аналізу ринкової інформації. Ситуація загострюється тим що якщо раніше такі системи були доступні тільки великому бізнесу то тепер на ринок України виведено вже кілька конфігурацій нового типу: Бухгалтерія 8, Управління торгівлею, Управління невеликою фірмою, з вартістю робочого місця для малого бізнесу близько 200 $ для середнього 300 - 500 $ що є доступним для більшості вітчизняних підприємств і відповідно буде затребуване ними з метою підвищення конкурентоспроможності, експансії на ринках.

Чим же може допомогти програма 1С:Підприємство 8.3 для збору, зберігання, аналізу корисних знань?СТРУКТУРОВАНЕ ЗБЕРІГАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

 

Навіть якщо ви починаючий підприємець і смутно уявляєте які знання для успіху в бізнесі вам необхідні то сама структура зберігання / заповнення даних в програмі підкаже вам, яка інформація важлива, коли і де її можна дістати, які інші пов'язані аналітики можуть бути вам корисні. Для прикладу розглянемо довідник програми «Управління торгівлею» «Клієнти» в якому крім базових і контактних даних програма пропонує внести важливу комерційну інформацію:

  • Бізнес регіон - в якому регіоні працює клієнт.
  • Група доступу - які співробітники зможуть бачити / редагувати інформацію по контрагенту.
  • Менеджер - відповідальний співробітник за роботу з цим контрагентом.
  • Первинний інтерес - звідки клієнт дізнався про нашу фірму.
довідник клієнти «база знань» 1С

З права в панелі зібрана додаткова аналітика по контрагенту в яку ми можемо перейти клацнувши по потрібному гіперпосиланню. Тут ми можемо переглянути інформацію по яким комерційним умовам ми працюємо з контрагентом (ціни, знижки, терміни оплати), взаємодій з контрагентом (зустрічі, дзвінки, листи), внести взаємозв'язки між контрагентами (нетворкінг) або включити його в один або кілька сегментів наприклад по кількості співробітників працюючих у клієнта, по торговій площі на якій працює клієнт.

довідник клієнти «база знань» 1С

РОЗШИРЕННЯ НАБОРІВ ДАНИХ ДОДАТКОВИМИ КОРИСТУВАЦЬКИМИ ПОЛЯМИ

 

Програма 1С:Підприємство дозволяє розширювати існуючі об'єкти системи додатковими користувацькими полями. Користувацькі дані можуть мати простий тип число, рядок або будь-який складний наприклад довідник, перерахування. Є можливість розширювати набори контактної інформації додаючи в них додаткові поля адрес, телефонів, веб сторінки.

види контактної інформації «база знань» 1С

Також ми можемо розширити власними довільними полями довідники, документи. Наприклад доповнимо довідник клієнти полем в якому вкажемо передбачуваний оборот даного клієнта. Ми також можемо зробити цей реквізит обов'язковим для заповнення.

додаткові реквізити «база знань» 1С додаткові реквізити «база знань» 1С

Після настройки реквізиту він з'явився в довіднику клієнти.

довідник клієнти «база знань» 1С

ПРОГРАМА 1С:ПІДПРИЄМСТВО НАДАЄ ЗРУЧНИЙ ВІДБІР І ПОШУК ДАНИХ В ДОВІДНИКАХ І СПИСКАХ ДОКУМЕНТІВ

 

Простий пошук за обраним реквізитом в списку документів.

пошук в спискі документів реалізація товарів та послуг «база знань» 1С

Налаштування списку в якому ми можемо здійснити відбір за кількома реквізитами, вказати сортування, виділити рядки списку за певними умовами (наприклад підсвітити рядок якщо сума перевищує 10000 грн.)

Налаштування списку документів реалізація товарів та послуг «база знань» 1С

Всім нам знайома ситуація коли обробивши якийсь документ закривши його переходимо до іншого і раптом згадуємо що де що забули вказати в попередньому і починаємо його відшукувати за списком витрачаючи час і нерви. 1С:Підприємство дозволяє швидко перейти до останніх оброблених об'єктів клацнувши по гіперпосиланню в нижній панелі «історія».

Робочий стіл программи Історія «база знань» 1С

Якщо нам потрібно знайти документ оброблений нами за день або більший період можна відкрити повний список історії роботи користувача з об'єктами системи.

Історія «база знань» 1С

Повнотекстовий пошук програми дозволяє нам відібрати, знайти інформацію не по одному джерелу даних а по всій системі. Ми можемо вибрати всі документи створені одним користувачем або відібрати всіх контрагентів і фізичних осіб які живуть на певній вулиці. Допускається точний і неточний пошук, використання декількох слів в пошуку, оператори І, АБО, НЕ.

Повнотекстовий пошук «база знань» 1С

Для швидкого доступу до часто використовуваних об'єктів системи можливо налаштувати меню «Вибране».

«Вибране» «база знань» 1С

Співробітники нашої фірми допоможуть вам в побудові повноцінної «бази знань» підприємства на базі програми 1С:Підприємство 8.