BAS


АВТОМАТИЗАЦІЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ З BUSINESS AUTOMATION SOFTWARE

 

BAS

Зараз всі фірми, компанії і виробництва намагаються переходити на повну автоматизацію, щоб виключити людський фактор, через який дуже часто трапляються серйозні помилки. В результаті компанія або виробництво зазнає збитків, скорочує заробітні плати або робочі місця. Щоб такого не було, як раз і потрібна повна автоматизація бухгалтерії. До того ж в такому разі не доведеться тримати в штаті відразу кілька фахівців. Це означає, що компанія зможе заощадити, а працівникові не доведеться постійно стикатися з рутиною.

Нова розробка - це програмне забезпечення Business Automation Software (BAS). Йдеться про спеціальному програмному продукті, який створений спеціально для повної автоматизації як бухгалтерського, так і податкового обліку. Як правило, програма Business Automation Software допомагає формувати всю необхідну обов'язкову звітність, управляти комерційною діяльністю, надавати послуги, стежити за оптовою, роздрібною та комісійною торгівлею. Це значно полегшує справи компанії або виробництва. При цьому шанси на помилки в такому випадку вкрай малі. Використовувати нову програмну розробку BAS можна як в якості однієї цілої облікової системи, так і разом з іншими схожими конфігураціями, які допомагають краще і якісніше організувати бізнес.

Які функціональні можливості пропонує автоматизація

Бухгалтерський облік має на увазі під собою роботу з фінансами і документами. Це монотонні дії, якї вимагають точності, зосередженості і логічного мислення. Набагато простіше перенести все це на програму, яка впорається з усіма завданнями, підрахує виплати, прибуток, збитки, зробить аналіз, продумає тактику подальших дій. Перше, що варто сказати про програму автоматизації обліку бухгалтерії, це можливість обліку відразу декількох організацій. BAS дозволяє контролювати відразу і бухгалтерський, і податковий облік. Причому для декількох фірм може використовуватися єдина база, що дуже зручно, якщо у компанії є кілька підрозділів або одна фірма веде активну співпрацю з іншого. Це вкрай вигідно, оскільки, таким чином, вся діяльність взаємозалежна. В результаті співробітники можуть користуватися загальними списками продукції, переліком всіх складів, співробітників, завдяки чому пошук потрібної інформації буде здійснюватися в рази швидше, але при цьому всі необхідні звіти можна формувати окремо.

Також BAS Бухгалтерія КОРП дозволяє контролювати і враховувати всі товарно-матеріальні цінності. Це дуже зручно, оскільки при особистому перевірці фахівцями серед матеріалів, товарів або продукції часто буває недостача. І це не тому, що чогось не вистачає, а тому, що людина помилилася в своїх підрахунках. Програма Business Automation Software зможе швидко і точно оцінювати всю продукцію, причому є різні способи. Наприклад, є можливість оцінювати товари за середньою вартістю, за ціною продажу і середнім відсотком націнки на кожну одиницю. Це далеко не всі варіанти, для кожної фірми пропонуються свої способи обліку.

Також варто звернути увагу на те, що програма автоматизації BAS може вести складський облік. Причому і тут є різні варіанти. Наприклад, цей облік може бути кількісним або кількісно-сумовим. Для всіх варіантів обліку можна призначити особу, яка буде нести матеріальну відповідальність і стежити за тим, щоб програма працювала без будь-яких помилок і точно враховувала всі моменти. BAS може враховувати ще й касові або банківські операції.

Повна програма BAS Бухгалтерія дає можливість:

 • друку доручень по платежах;
 • ордерів різного необхідного типу;
 • фінансових операцій, які пов'язані з поставками і придбанням;
 • поповнення рахунку;
 • отримання грошей у вигляді чекової виплати;
 • покупки і продажу валют;
 • оплати зарплати, податків і різних внесків.

Якщо раніше всім цим займалися фахівці, то зараз швидко і легко з усіма завданнями справляється програма автоматизації Business Automation Software. Варто додати, що програма BAS може розбивати всі виплати на аванс і безпосередню повну оплату праці. Також програма з легкістю сформує касову книгу за наявності необхідної касової документації.

Програма BAS може враховувати всі розрахунки, які проводяться з контрагентами. Йдеться про роботу з постачальниками і покупцями. Причому розрахунки можуть проводитися як у вітчизняній, так і в іноземній валюті. Якщо є якась різниця між курсами, то програма сама автоматично вирахує актуальну на цей день різницю і не зробить ніяких націнок. Розраховуватися з контрагентами можна як за домовленістю, так і за розрахунковими документами. Однак в такому випадку потрібно буде створювати нову офіційну документацію і звітність для кожної виплати.

Які засоби враховує BAS

Це можуть бути як основні грошові активи, так і нематеріальні або малоцінні. Як правило, для звичайних грошових і активів нематеріального типу програма пропонує такі варіанти роботи:

 • надходження;
 • нарахування;
 • списання;
 • переоцінка;
 • інвентаризація.

Що стосується малоцінних активів, то найчастіше автоматизована програма або передає їх в експлуатацію, або списує, ніяких інших варіантів немає.

Контроль виробництва

З програмою Business Automation Software можна автоматизовано контролювати не тільки фінансові операції, але і все виробництво. В дану програму закладено облік не тільки собівартості послуг, товарів, а й різні допоміжні інструменти, які контролюють вихід нових товарів, формують офіційні звіти, допомагають в роботі зі складними технічними процесами, ведуть складський облік, автоматично списують непотрібне обладнання або продукцію. Також можливий розподіл товарів або послуг за різними категоріями. Загалом, програма BAS виконає все, з чим раніше стикалися звичайні робітники. Причому зроблено все буде набагато швидше і якісніше.

BAS може контролювати зарплату та кадровий облік

Так, це дійсно так. Автоматизована програма з легкістю може вести облік всього персоналу, формувати ставку для зарплати, виплати, премії і багато іншого. Чи нараховується оплата праці програмою по окладу і інших варіантів нарахування. Також розробка стежить за точною і своєчасною оплатою праці на карту працівника. BAS може зайнятися депонуванням, підрахунком всіх внесків, податків, які є обов'язковими при офіційному працевлаштуванні. Також щомісяця формуються всі обліки по виплатах для фіксування документації. Це необхідно в разі, якщо раптом у фірму або на виробництво нагряне перевірка, яка захоче звірити виплати, бюджет і подивитися, наскільки професійно оформляється бухгалтерія. З автоматизованою програмою BAS можна бути впевненим в тому, що бухгалтерський облік буде вестися тільки в кращому вигляді.

Справитися з програмою зможе кожен, оскільки разом з пакетом також додається керівництво, яке допоможе будь-якому працівнику фірми швидко вивчити всі основи, навчитися контролювати програмне забезпечення. Завдяки повній автоматизації іншим займеться комп'ютер і звільнить час. За рахунок маси незаперечних переваг ПЗ Business Automation Software в даний час користується підвищеним попитом.