BAS


Автоматизація бухгалтерського обліку з використанням програм BAS

 

BAS Бухгалтерія з використанням програмного забезпечення BAS стає значно простіше. Подібні системи автоматизації бізнес-процесів застосовуються великими і невеликими підприємствами. Уже ніхто не веде бухгалтерський і податковий облік вручну, зараз всі ці процеси автоматизовані, що істотно спрощує та вдосконалює комерційну, виробничу діяльність. Застосовувати програми BAS можна в торгівлі, виробництві, сфері надання послуг.

 

За своїм інтерфейсу, функціоналу такі програми ідентичні 1С, але мають і свої переваги. ПО інтуїтивно зрозуміле, розібратися в його особливостях нескладно. Працювати тут може головний бухгалтер, касир, бухгалтер, який веде тільки первинну документацію. Щоб налаштувати права доступу, потрібно скористатися функціоналом програм BAS. Є можливість імпорту відомостей з інших програм в цю. Якщо на виробництві або у відділі продажів застосовується власна система автоматизації, це не стане проблемою при веденні бухгалтерського обліку.

 

 

Основні завдання та функції ПО

 

За допомогою BAS Бухгалтерія можна вести всі види обліку:

 

  • торгових операцій;
  • запасів;
  • розрахунків з контрагентами;
  • витрат;
  • грошових коштів;
  • основних засобів, малоцінних матеріальних активів, нематеріальних активів, швидкозношуванихпредметів;
  • зарплати;
  • податків і зборів.

 

У програмі BAS здійснюється закриття звітних періодів, формується підсумкова бухгалтерська, податкова звітність. Раніше всі ці процеси здійснювалися на паперових картках вручну, які зводилися в єдиному звіті щомісяця з використанням плану рахунків. Формування бухгалтерських проводок вручну – складний і кропіткий процес, який часто супроводжується помилками через неуважність. Якщо в кінці звітного періоду дебет не сходиться з кредитом, то доводилося перевіряти всю звітність в пошуках помилки, щоб здати звіти в контролюючі інстанції. Зараз ці процеси істотно спрощені. Принципи ведення бухгалтерського обліку залишаються ті ж, але всі ці процеси автоматизовані, тому ймовірність помилки мінімальна. А якщо якась неточність виявлена, то знайти і усунути її можна за лічені хвилини.

 

Правильний бухгалтерський облік – запорука нормального функціонування підприємства. До вашої компанії не буде претензій з боку контролюючих державних органів. Подібна інформація важлива і в рамках управління підприємством. Оцінюючи відомості, зафіксовані в програмах BAS, можна аналізувати показники роботи, визначити, наскільки ефективно працює компанія.

 

Можливості автоматизації бухгалтерського обліку

 

Системний адміністратор пропонує розширений формат – BAS Бухгалтерія КОРП . У цій програмі можна вести облік відразу декількох підприємств. Він підходить для бухгалтерів, які надають свої послуги на умовах аутсорсингу. Форма власності підприємства, організаційна форма, яка використовується система оподаткування не мають значення, тому що в програмі підтримуються всі формати і функції, а настройка під конкретного клієнта здійснюється індивідуально.

 

Всі види обліку і звітності тісно пов'язані між собою. Коли новий товар надходить на склад, його ставлять на прихід в програмі, вказуючи ціни від постачальника або виробника. Додатково враховуються транспортно-заготівельні витрати, інші витрати, які впливають на вартість складських запасів. Розрахунки проводяться в програмі автоматично. Таким способом формуються оптимальні торгові націнки. І коли товар відвантажується зі складу кінцевого споживача, то форміруется вже ціна продажу, яка вище початкової. Коли всі ці процеси автоматизовані, вам не потрібно контролювати правильність заповнення документів суворої звітності. Потрібно відкрити програму, переглянути потрібну частину, щоб зробити висновки.

 

Тут доступні не тільки стандартні бухгалтерські операції, але і кадровий облік. Його не доведеться вести в окремій програмі. Облік робочого часу кожного співробітника, графік виходів, відпусток, оформлення лікарняних – такі процеси теж автоматизовані. На їх основі формуються формули розрахунку заробітної плати з урахуванням обов'язкових утримань. Додаткова перевага програм BAS в тому, що облік заробітної плати можна вести окремо по кожному співробітнику і по всьому підприємству.

 

ПО ​​дозволяє вести спрощений кадровий облік, але якщо в майбутньому виникне необхідність переходу на повну систему, то зробити це можна одномоментно без конвертації даних, внесених раніше.

 

Переваги ПО

 

Дизайн кожної сторінки програмного забезпечення BAS забезпечує повну наочність сприйняття. Ви не заплутаєтеся в складній структурі, зможете швидко відшукати потрібну інформацію, якщо ніколи раніше не користувалися таким ПО. Можна конструювати програму під свої цілі і завдання.

 

Отримати доступ можна з будь-якого пристрою – смартфона, планшета або ноутбука. Є можливість роботи через Web-інтерфейс без необхідності установки ПО BAS на комп'ютер.

 

Вся інформація, що зберігається таким способом, надійно захищена від хакерських атак. Купуючи ліцензійні версії програм, ви зможете оцінити їх значущі переваги. Окремо можна докупити ліцензії на одне або кілька робочих місць. Ви самостійно підключаєте співробітників, у яких повинен бути доступ до програми. Вартість обслуговування невисока, але клієнти отримують всебічну підтримку від експертів. При виникненні будь-яких проблем слід звернутися до представників технічного відділу, вони допоможуть вирішити питання дистанційно, а якщо це не вдасться, приїдуть до вас і виконувати перенастроювання на місці.

 

Постачальник ПО проводить і навчальні заходи, спрямовані на підвищення ефективності використання програм автоматизації бухгалтерського обліку. Пройти навчання можуть окремі співробітники, керівники, весь персонал компанії, у якого буде доступ до програми.