BAS


ПРОГРАМА BAS МАЛИЙ БІЗНЕС ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ НЕВЕЛИКИХ ПІДПРИЄМСТВ

 

BAS Малий бізнес програмне забезпечення, призначене спеціально для автоматизації всіх бізнес-процесів на невеликих підприємствах. Використання таких готових рішень дозволяє налагодити такі процеси управління, як планування, організація, контроль над усіма процесами. В одній програмі можна вести бухгалтерію, податкову звітність, складський облік, ставити тактичні, стратегічні завдання, відстежувати їх виконання.

BAS

Особливості програмного забезпечення BAS

Проблема малого бізнесу в нашій країні полягає в тому, що більшість підприємців-початківців мають незвичайні перспективні ідеї, виношують плани по їх реалізації, але не мають у своєму розпорядженні достатніми знаннями, навичками для ведення традиційних бізнес-процесів. Вони не вміють вести бухгалтерію, формувати рахунки, вести облік приходу-витрати. Згодом виникають проблеми з обов'язковою звітністю, яка сформована неправильно. Контролюючі органи застосовують штрафні санкції, що тягне додаткові витрати.

Щоб позбутися від усіх подібних проблем, слід встановити програми BAS. В них можна створювати коригувати первинну документацію, роздруковувати бланки суворої звітності, готові рахунок-фактури, накладні, інші документи. Ви можете отримати доступ до демо BAS. Це програмне забезпечення просте, функціональне, інтерфейс налаштовується під конкретного клієнта. У базі є тільки ті документи, звіти, з якими ви працюєте, без надлишку зайвої інформації. Таким способом можна швидко і без проблем розібратися з особливостями обліку, звітності. Все це формується в автоматичному режимі. При виявленні найменших помилок, неточностей програма BAS відразу сигналізує про це. Знайти і виправити помилку нескладно, якщо постійно контролювати ведення обліку.

Функціональні можливості програмного забезпечення BAS

Єдина база BAS Малий бізнес включає наступні функціональні можливості:

 • поповнення клієнтської бази;
 • проведення банківських і касових операцій;
 • автоматизований календар регулярних платежів;
 • клієнт-банк;
 • проведення розрахунків з контрагентами;
 • облік операцій з готівкою, по безналу;
 • облік продукції, сировини, матеріалів;
 • оформлення замовлень від клієнтів;
 • планування і контроль виконання замовлень;
 • планування всіх операцій на виробництві;
 • операції в сфері торгівлі;
 • автоматичний розрахунок собівартості продукції, формування торгових націнок;
 • розрахунок заробітної плати, облік персоналу;
 • обов'язкова звітність для фізичних осіб-підприємців.

В програмах BAS можна без проблем контролювати доходи, витрати, прибуток, збитки. Таким способом проводиться об'єктивна оцінка ефективності роботи підприємства, рівня його рентабельності. Зведення всіх обов'язкових звітів здійснюється автоматично, ніяких додаткових дій, розрахунків проводити не потрібно. Розібратися в особливостях роботи в програмах BAS можна самостійно. Ви можете обійтися без послуг бухгалтера, якщо вислухайте специфіку ПО.

Особливість цієї єдиної системи в тому, що тут не можна окремо вести бухгалтерський облік. Для цього потрібно скористатися BAS Бухгалтерія. Але імпорт інформації можливий з однієї програми в іншу без проблем і складнощів. Приватні підприємці, які працюють за спрощеною системою оподаткування, не потребують складному програмному забезпеченні з численними додатковими утилітами, надбудовами. Щоб спростити процеси автоматизації бізнесу, ви можете самостійно вибирати ті функції і можливості, які вам необхідні.

Специфіка управлінського обліку в малому бізнесі

Управлінський облік в BAS Малий бізнес теж автоматизований. У програмі можна контролювати діючий товарний асортимент, встановлювати єдині і індивідуальні знижки для клієнтів, планувати продажу, методи роботи з клієнтами. Після завершення звітного періоду є можливість проведення аналітики запланованих і реальних показників, їх порівняння для формування планів на майбутній період.

В програмах BAS можна реєструвати договори з клієнтами, постачальниками, іншими контрагентами. Тут відображаються всі події, пов'язані з роботою з конкретним клієнтом візити до нього, переговори, дзвінки, листи. Реєстрація замовлень, їх об'єднання в окремі проекти теж проводиться тут.

У такий спосіб керівник малого бізнесу отримує доступ до повної вичерпної інформації, яка стосується основної діяльності. За допомогою програмного забезпечення можна не тільки планувати якісь заходи, але і контролювати їх виконання, оцінювати ефективність проведених робіт.

Купівля програмного забезпечення

Програми автоматизації бізнесу стають стандартними, багато підприємців вже не уявляють, як можна вести основну діяльність без них. Але є категорія бізнесменів, які вважають за краще користуватися піратськими неліцензійними версіями. Це неправильний підхід. Функціонал такого ПО недостатній для нормального функціонування підприємства в умовах масової діджіталізаціі.

Якщо ви плануєте установку програм BAS для автоматизації всіх бізнес-процесів, слід відповідально підійти до пошуку постачальника такого ПО. Зверніться в ліцензовану компанію. Тут вам запропонують конкретні програмні продукти з урахуванням особливостей вашої діяльності. Експерти розкажуть, як здійснюється установка, настройка, запуск, допоможуть пройти навчання роботі з ПЗ.

При роботі з програмами тут зберігається значний обсяг інформації. Постачальник ПО може додатково надати місце на хмарному сервері для зберігання даних. Таким способом вам не буде потрібно додаткове обладнання, отримати доступ до програми вдасться з будь-якого підключеного пристрою комп'ютера, ноутбука, планшета. Постачальник пропонує супутні послуги технічного обслуговування і сервісу весь період користування ПО.