BAS


ЯКЕ ПЗ ДОПОМОЖЕ ОПТИМІЗУВАТИ ДІЯЛЬНІСТЬ БУХГАЛТЕРІЇ. НЕТСОФТ

 

BAS

 

При відкритті підприємства перед багатьма підприємцями виникає цілком резонні запитання щодо того, як правильно вести бухгалтерський облік, якою програмою користуватися для оптимальної роботи бухгалтерії і підготовки необхідної звітності. Програма BAS Бухгалтерія забезпечує грамотну роботу бухгалтера і ведення господарського обліку в Україні. Це програмне забезпечення має інформаційну базу, в якій може вестися облік продукції декількох організацій і фізичних осіб. Вона підтримує кілька систем оподаткування.

 

Головна перевага програми BAS Бухгалтерія полягає в універсальності. Вона може працювати як на малих підприємствах, так і великих, поєднуючись з програмами « Зарплата і управління персоналом » і « Управління торгівлею ». Зупинити вибір на цій програмі необхідно, якщо підприємець переслідує такі цілі:

 


  • користування програмою з широким функціоналом, що охоплює всі долі бухгалтерії;

  • облік різних банківських і касових операцій, розрахунків, торгових операцій, складів, виробництва, основних засобів та активів, зарплати, а також ведення звітності;

  • робота на сучасній програмі, яка враховує всі національні стандарти ведення бухгалтерського обліку;

  • користування зручним і практичним інтерфейсом;

  • здача електронної звітності за допомогою ЕЦП.

 

Також існують програми BAS Бухгалтерія КОРП і BAS КУП.

 

BAS Бухгалтерія КОРП – це професійний інструмент бухгалтера, за допомогою якого фахівець веде бухгалтерський і податковий облік, готує і реєструє податкові документи, здає обов'язкову звітність з розширеними можливостями. Даний інструмент зарекомендував себе з позитивного боку. Саме тому його вибирають багато власників бізнесу для вирішення своїх завдань.

 

BAS КУП, де абревіатура « КУП » розшифровується як комплексне управління підприємством, виступає в ролі комплексного вирішення, що охоплює основні нюанси управління і обліку. Вона організовує єдину інформаційну систему, яка контролює різні аспекти діяльності підприємств малого і середнього бізнесу. Робота на BAS КУП сприяє збільшенню продуктивності, різних служб підприємства і поліпшенню процесів взаємодії між підрозділами.

 

Дана програма вдосконалена. Вона розроблена на технологічній платформі Business Automation Framework, що забезпечує надійність системи, а також її масштабованість, продуктивність. Нові функції роботи через звичайний браузер і налаштування інтерфейсу, а також механізм спеціальних опцій допоможуть ще більше оптимізувати і автоматизувати роботу бухгалтерії.

 

Якщо ви хочете отримати позитивний для себе результат, обов'язково візьміть до уваги надану нами інформацію. Ви зможете налагодити багато процесів в компанії.