BAS


ЯКЕ ПЗ ВИБРАТИ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ВЕДЕННЯ БУХГАЛТЕРІЇ.

 

BAS

 

Напевно, кожен керівник або власник бізнесу знає, наскільки важливо контролювати витрати, вчасно відправляти звітність до відповідних органів, вести облік робочого часу і т.д. Тому варто придбати якісну програму для ведення бухгалтерського обліку, складання звітності відповідно до законодавства України. Найбільш затребуваною в даний час є BAS Бухгалтерія , яка стане кращим помічником бухгалтерам вашої компанії.

 

BAS Бухгалтерія має ряд переваг, серед яких варто виділити наступні моменти:

 


  • програмне забезпечення підтримує різні системи оподаткування;

  • повний функціонал продукту, який виконує всі необхідні операції для видачі звітів і введення обліку;

  • програма відповідає всім національним стандартам бухгалтерської справи;

  • можливість здачі звітності за допомогою мережі інтернет.

 

Якщо вам, крім стандартної бухгалтерської звітності та обліку, необхідний додатковий функціонал, наприклад, облік кадрів і розрахунок заробітної плати, вам ідеально підійде BAS Бухгалтерія КОРП . Завдяки даному програмному забезпеченню бухгалтер зможе без проблем вести бухгалтерський і податковий облік, готувати реєстрацію податкових документів, формувати звітність до відповідних органів. Дана версія програми передбачає можливість розраховувати заробітну плату навіть для підприємств, у яких складна система розрахунків. Завдяки даній програмі можна вести облік декількох організацій як в одній, так і в різних базах. Тобто список контрагентів, клієнтів і т.д. можна зробити загальний, а звітність формувати окремо.

 

Переваги BAS Бухгалтерія КОРП представлений такими факторами:

 


  • можливість вести облік всіх можливих операцій в межах вашого підприємства;

  • облік операцій завершального періоду;

  • все що видаються програмою бухгалтерські та податкові звіти відповідають законодавству України;

  • можливість екстрено перевірити проміжну звітність;

  • своєчасне оновлення програми.

 

Якщо вам необхідний бухгалтерський облік з ухилом на торговий і виробничий, вам підійде версія BAS КУП . Дана програма дозволить комплексно проводити облік. Вона охоплює основні напрямки обліку та управління. Ідеально підходить як додатковий інструмент, за допомогою якого можна провести аналіз і зробити відповідні висновки, що дозволить збільшити продуктивність праці всіх структур підприємства, оптимізувати робочі ділянки, вирішити багато інших завдань. Звичайно, вона включає в себе базові функції програми « Бухгалтерія » ;, облік, звіти і т.д.

 

Якщо ви зацікавлені в отриманні позитивного результату в бізнесі, вам варто користуватися якісними сучасними інструментами. Якщо у вас є питання, ви можете отримати докладні консультації від фахівців. Так вам буде простіше прийняти правильне для себе рішення.