BAS


ПРОГРАМИ BAS ДЛЯ ТОРГОВОГО ТА БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

 

BAS

Якісні ліцензійні програми BAS для бухгалтерського і торгового обліку полегшують ведення бізнесу. Також вони допомагають спростити багато управлінських та інші процеси. В основному такі рішення ідеально підходять для дрібних і середніх комерційних організацій. Завдяки такому програмному забезпеченню можна вести фінансовий, управлінський, складський, бухгалтерський облік в одній інформаційній системі. Далі розглянемо популярні продукти, які використовуються багатьма підприємцями в даний час.

В минулому році була випущена розробка, покликана заповнити нестачу таких систем серед вже існуючих. Якщо великі підприємства вже мали потрібне ПЗ BAS, а саме BAS ERP, то дрібні і середні підприємці могли задовольнятися лише 1С:Підприємство 7.7. Комплексна поставка і 1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством. Тепер таке упущення виправлено за рахунок виходу на ринок комплексного продукту під назвою BAS Комплексне управління підприємством. Тепер для ведення бухгалтерії, управління фінансами, процесами на складах і організацією в цілому є одна цілісна система. Про її можливості розповімо далі.

Функціонал, головні особливості ПЗ BAS

Велике значення приділяється можливості легше і простіше управляти фінансами. Програмне забезпечення BAS передбачає такі опції, як наявність заявок на витрату коштів, є контроль виконання оплати за заявками. Наступна функція розрахунок з банківською структурою по еквайрингу. Реєструються не тільки досконалі оплати і повернення по картах платежу. Також тепер є можливість реєструвати банківську звітність щодо зарахування грошей, списування повернення тощо.

Всі доходи і грошові втрати враховуються згідно спрямованості організації. Склад напрямків можна гнучко налаштувати. Ви можете запрограмувати їх в певному форматі: для роздрібних торгових точок або за асортиментом, або будь-яким іншим способом.

Функції програми дозволяють якісно і детально провести аналіз роботи будь-якої організації будь-якого типу діяльності, будь-якої форми підприємництва. В результаті є на основі одержуваної інформації зробити своє підприємство більш прибутковим і прибутковим, з'являться тенденції розширення, масштабування бізнесу.

З нововведень програми можна назвати такі цікаві особливості:

 • доступний облік позик і кредитів, а також депозитів;
 • у вас будуть повні і докладні звіти з приводу руху фінансових потоків;
 • вести платіжний календар тепер буде просто, комфортно і дуже зручно завдяки гнучкості налаштувань;
 • є сервіс еквайрингу;
 • доступні маршрути узгодження заявок і т.д.

Програму ​​BAS створено на ультрасучасної платформі Business Automation Framework. Тому користувачам доступні всі пріоритети цієї інновації: Гарантується висока ступінь надійності, продуктивності системи, та масштабування. Можна працювати з системою за допомогою всесвітньої павутини в режимі тонкого клієнта. Також є режим веб-клієнта, можна працювати в хмарному форматі;

Є індивідуальні настройки інтерфейсу для того чи іншого визначеного користувача. Можливий і колективний доступ. При цьому враховується статус користувача, налаштовуються права доступу тощо.

Функціонал програмного забезпечення дає можливість активувати або дезактивувати різні функціональні частини прикладного рішення без зміни ПО BAS.

BAS Бухгалтерія КОРП ефективний інструмент для бізнесу

Дане ПО BAS покликане спростити роботу бухгалтерії підприємства. Автоматизації піддаються всі головні бухгалтерські операції: виписка та перевірка первинної документації, ведення кадрового, податкового та бухобліку, розрахунок заробітної плати, підготовка та здача звітності відповідно до регламенту, змінами в законодавстві, операції з бюджетом.

Особливо просто буде працювати з програмами BAS тим користувачам, які працювали раніше з продуктами-аналогами минулого покоління. Наприклад, це 1С:Підприємство 7.7. Комплексна поставка і 1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством. Також якщо хтось раніше вивчав продукт BAS Бухгалтерія ПРОФ, то буде легко перейти до роботи з даною розробкою.

BAS Бухгалтерія КОРП зручний додаток для працівника бухгалтерії. Адже крім податкового та бухобліку, можна створювати звіти з більш широкими можливостями. Продукт володіє багатим набором функцій в області розрахунку зарплати. Тому розробку дуже добре використовувати там, де існує особливо складний розрахунок зарплати.

Що саме автоматизує програма? Вона володіє численними розширеними можливостями. Найцікавіший продукт власникам невеликого бізнесу, дрібним і середнім торговим фірмам. Повноту функціоналу можна оцінити за списком доступних за допомогою програми можливостей. Це:

 • відображення всіх операцій у господарській діяльності підприємства;
 • облік комерційної та виробничої діяльності;
 • облік всіх платежів і рухів фінансових потоків;
 • облік матеріальних цінностей;
 • кадровий облік;
 • облік всіх нюансів при розрахунку зарплати співробітникам;
 • велика увага приділяється регламентованих звітів (фінанси, податки, статистика, ін.);
 • виконання всіх заключних операцій періоду з наступним детальним і докладним аналізом;
 • ведення податкового обліку з дотриманням всіх законодавчих норм.

Більш докладний опис функціонала програм BAS

Даний програмний продукт часто замовляють підприємства, які проводять різну торгову діяльність. Наприклад, компанії, які торгують оптом і в роздріб, здійснюють комісійну торгівлю (у тому числі субкомісія). Також програмами BAS користуються фірми, які надають різні послуги населенню, виробляють товари. Розрахунок податків, ведення бухобліку здійснюється відповідно до дійсного законодавства.

Розробка ефективно вирішує завдання, які важливі для будь-якої бухгалтерії організації, особливо якщо бухгалтери повністю відповідальні за всі види обліку на фірмі, наприклад, виписка первинної документації, аналіз продажів та ін. Програмний продукт разом з тим дозволений для застосування тільки з метою ведення податкового та бухобліку. Тобто завдання в області продажів в такому випадку буде вирішувати не дана програма, а специфічні зміни або будь-які інші системи.

Цікавою є можливість ПЗ BAS здійснювати облік одночасно для декількох підприємств. Причому можна робити це в єдиній інформаційній базі. Такими окремими підприємствами здатні також бути і приватні підприємці. Зручність такої інновації можуть відчути власники компаній, діяльність яких тісно взаємопов'язана. В такому випадку кожному партнеру будуть доступні загальні переліки товарів, контрагентів, дані про персонал, складах тощо., А обов'язкові звіти тут будуть збережені окремо.

Програми BAS для бухгалтерського і торгового обліку дозволяють оптимізувати діяльність підприємства, вивести його на новий рівень. Завдяки автоматизації багатьох найважливіших процесів в організації економляться грошові та часові ресурси. Все це дозволяє підприємству працювати більш ефективно, ніж раніше.