BAS


ПРОГРАМИ ЛІНІЙКИ BAS ПРИЗНАЧЕННЯ, ВИДИ І ОСОБЛИВОСТІ

 

Програми лінійки BAS рішення комплексного характеру, призначені для величезного переліку завдань, управління численними аспектами діяльності середніх і великих підприємств. У кожному з них враховані особливості законодавчої бази, правила і вимоги до ведення бізнесу. Їх впровадження дозволяє автоматизувати процеси, скоротити ризики виникнення непередбачених витрат.

BAS

Програми BAS і їх види

ПО ​​BAS розроблено для різних видів і масштабів підприємницької діяльності. З ними в рази простіше стають бухгалтерський, податковий, управлінський облік, документообіг, виробництво, продажу, ліцензування, управління транспортом, сільськогосподарськими підприємствами, медичними установами, будівництвом. Є в арсеналі рішення для малого бізнесу, холдингів і т.д. Функціонал конфігурацій великий в прикладних проектах і спеціалізованих системах. Вибір залежить безпосередньо від потреб конкретної компанії.

ERP потужний інструмент для автоматизації великих підприємств

ПО ​​відрізняється гнучким, широким функціоналом, адаптивністю. Тут передбачені опції заявок на фінансові витрати, контроль замовлень, платежів, реєстрація виписок, відстеження зарахувань, списань, переміщень. Додаткові переваги BAS ERP це:

 • вибір способу співпраці з клієнтами (за типовою або індивідуальною схемою);
 • ордерна схема для організації документообігу, реалізації продажів;
 • узгодження заявок, статусів, простий контроль за виконанням;
 • зручна автоматизація передпродажних операцій;
 • простота налаштувань форм оплати;
 • інструменти для моніторингу, аналізу показників бізнесу.

Комплексне управління підприємством

Рішення призначене для автоматизації підприємств, що функціонують в різних галузях. Найбільшою ефективності з ним досягають малі і середні бізнеси, спрямовані на розвиток, які потребують чіткої координації, постійному узгодженні дій. Основні функції програми бюджетування, управління персоналом, виробництвом, витратами, продажами, закупками, взаємовідносинами з клієнтами, складом, запасами. Тут також доступні відстеження та аналіз результатів.

Управління холдингом

CPM-система призначена для управління декількома компаніями, що входять в одну організацію. Функціонал програми BAS включає в себе:

 • контроль за інвестиційними процесами;
 • складання сценаріїв для розвитку бізнесу;
 • аналітика;
 • обробка документів, звітів;
 • інтеграція з зовнішніми програмами.

Бухгалтерія: базова, ПРОФ, КОРП

Перераховані конфігурації розроблені спеціально для якісного і безпомилкового бухгалтерського обліку. Базова версія характеризується доступною вартістю. Вона дозволяє вести бухгалтерію. У ній передбачені опції для податкового обліку. ПО гарантує простоту підготовки звітності невеликої компанії.

ПРОФ готовий інструмент для реалізації будь-яких завдань, поставлених перед бухгалтерським підрозділом. Його можна рекомендувати тим підприємствам, де служба бухгалтерії повністю відповідає за облік.

КОРП комплексне ПО, що забезпечує автоматизацію ключових функцій бухгалтерії від виписки і перевірки первинної документації до розрахунків з бюджетом. Його особливість полягає в наявності розширеного кадрового обліку, потужних інструментів для нарахування заробітної плати.

Управління торгівлею і роздрібна торгівля

Програми BAS для торгових підприємств заслуговують на особливу увагу. Вони дозволяють підвищити ефективність ведення бізнесу, збільшити продуктивність праці, отримувати оперативну інформацію про поточний стан, створювати обліки, що допомагають у прийнятті рішень на різних рівнях.

ПО ​​володіє такими функціями, як планування продажів і закупівель, моніторинг складських запасів, управління продажами, взаємовідносинами з постачальниками і покупцями, впровадження самообслуговування, обробка претензій і т.д. Програми BAS для роздрібної торгівлі зручний інструмент для невеликих торгових точок (самостійних або входять до складу великих підприємств).

Документообіг КОРП

Підходить для будь-якої організації комерційного типу. Ця програма BAS не має конкретної галузевої прив'язки. Завдяки їй можна:

 • працювати з договорами;
 • вести облік додаткових угод;
 • контролювати грошові зобов'язання, супровідні документи, в тому числі, рахунки, накладні;
 • стежити за поверненням підписаних паперів;
 • розривати і коригувати домовленості.

Малий бізнес

Прийнято вважати, що автоматизація процесів необхідно тільки середнім і великим компаніям. Але ця думка помилкова. Рішення BAS Малий бізнес інноваційний програмний продукт, мета застосування якого полягає в оптимізації всіх процесів. Програма допомагає збільшити продуктивність, скоротити ймовірність непередбачених витрат, підвищити обсяги прибутку. Її основні можливості це:

 • маркетинг;
 • управління продажами;
 • автоматизація закупівель і поставок;
 • контроль складських запасів;
 • взаємини з персоналом, розрахунки по заробітній платі.

Спеціальні проекти: медицина, транспорт, сільське господарство, будівництво

Спеціалізоване програмне забезпечення BAS розроблено для управління бізнес-процесами на підприємствах певних сфер діяльності. Рішення АГРО створено на базі ERP, але адаптоване під потреби рослинництва. З ним легко планувати бюджет, складати плани робіт, прогнозувати витрати, аналізувати результати.

Програма BAS Медицина підходить для будь-яких видів закладів охорони здоров'я, починаючи від амбулаторно-поліклінічних, закінчуючи стаціонарними. Її завдання полягають в організації обліку в кількісному і грошовому еквіваленті матеріалів, медикаментів, інструментів.

Для управління автомобільним транспортом також створено прикладне додаток. З ним легко не тільки автоматизувати облік, а й координувати роботу автопарку, планувати пасажирські та вантажні перевезення, відстежувати стан авто, придбання та зберігання запчастин, завантаженість водіїв і т.д.

Бухгалтерія будівельних компаній має свої особливості. Для неї випущена окрема версія програмного забезпечення. У складі ПО є інструменти для проведення типових операцій, обліку ТМЦ, виробництва, заробітної плати, торгових операцій та ін.

Всі програми BAS досить гнучкі, прості в освоєнні. Демо версії допомагають кожному бажаючому виконати тест-драйв рішення. Вартість ПО розраховується індивідуально. Вона залежить від кількості пакетів (кількості ліцензій, робочих місць). Щоб отримати більше інформації на певний товар, підібрати оптимальний формат, необхідно звернутися за кваліфікованою професійною консультацією.