НЕТСОФТ Облікове програмне забезпечення Управлінський консалтинг


БЕЗКОШТОВНЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ МАЛОГО БІЗНЕСУ

 
АКЦІЯ
 
Поспішайте отримати безкоштовну ліцензійну програму для Обліку та Управління у малому бізнесі.
дізнатися більше
 
БЕЗКОШТОВНЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ МАЛОГО БІЗНЕСУ

Представники невеликих компаній і фізичні особи підприємці вибираючи програми для автоматизації свого бізнесу часто розглядають варіанти застосування безкоштовного програмного забезпечення або програм розроблених за допомогою excel.

Ось кілька прикладів пошукових запитів в Google:

  • Безкоштовна програма для торгівлі та складського обліку.
  • Безкоштовні програми для малого бізнесу.
  • Безкоштовні бухгалтерські програми для України скачати.
  • Бухгалтерія excel пакет програм для бухгалтера.
  • Програма для ведення бухгалтерії в excel скачати.
  • Програма обліку товару excel завантажити безкоштовно.

Використання безкоштовного програмного забезпечення може здаватися дуже привабливим адже в нього не потрібно інвестувати свої гроші але перед початком впровадження необхідно точно усвідомлювати всі ризики повязані з експлуатацією таких програм.ВІДСУТНІСТЬ ЛІЦЕНЗІЇ НА ПРОГРАМУ ЯКА ПІДТВЕРДЖУЄ ЗАКОННІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ

 

Це зовсім може і не бути проблемою якщо ви ведете облік у себе вдома, але якщо комп'ютер з програмою розташовуються в торговому залі магазину або в офісі де ви обслуговуєте клієнтів це може дати привід співробітникам державних служб вилучити таке програмне забезпечення разом з комп'ютером на якому воно працювало , і накласти на вас штраф за використання піратського програмного забезпечення.ЗМІНА ЗАКОНОДАВСТВА

 

Безкоштовне бухгалтерське, торгове програмне забезпечення розробляється виключно на ентузіазмі його творця і не маючи комерційної вигоди навряд чи розробник буде витрачати час на його своєчасне доопрацювання, підтримку при зміні законодавчих норм (багато безкоштовні програми так і залишаються в тій початковій редакції в якій були випущені). Якщо зміни невеликі, наприклад змінився бланк податкової накладної то його можна виписати від руки а що робити якщо зміниться план рахунків бухгалтерського обліку як це недавно сталося в бюджетній сфері?РОЗШИРЕННЯ ФУНКЦІОНАЛУ, ПІДКЛЮЧЕННЯ ТОРГОВОГО УСТАТКУВАННЯ

 

Ви почали працювати в своїй програмі внесли може і не одну тисячу товарних позицій, завели контрагентів, все виходить. Але приходить час і ви вирішуєте організувати для своїх клієнтів програму лояльності видати їм дисконтні карти а у вашій програмі такої підсистеми може і не бути зовсім, та й для читання штрих коду з карти потрібно підключити сканер штрих кодів, де знайти до нього такий драйвер щоб він зміг працювати з вашою програмою. Інший приклад, ви почали торгувати товаром який повинен продаватися через касовий апарат, зазвичай в таких випадках до торгової програми підключають фіскальний принтер що дає можливість друкувати фіскальний чек безпосередньо з програми. Підключити фіскальний принтер до безкоштовній програмі практично неможливо.ПЕРЕХІД НА ЛІЦЕНЗІЙНЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

 

Якщо ви захочете перейти на більш функціональне комерційне ліцензійне програмне забезпечення ви повинні розуміти що перенести дані з вашої програми в іншу навряд чи вийде через: відсутність механізму вивантаження даних в програмі, розбіжності структури даних в старій і новій програмі, дорожнеча послуг сторонніх фахівців з виконання таких робіт. В результаті весь час і зусилля які ви витратили на настройку безкоштовної програми, внесення даних, навчання роботи з нею, буде безповоротно втрачено і все доведеться починати з нуля!БЕЗКОШТОВНІ І БАЗОВІ ПРОГРАМИ «1С:ПІДПРИЄМСТВО 8.3»

 

Компанія розробила ряд безкоштовних і недорогих програмних продуктів 1С:Підприємство 8.3 які є чудовою альтернативою вільно розповсюджуваному програмному забезпеченню. Вони є аналогами комерційних програм 1С:Підприємство 8 мають деякі обмеження і називаються Базовими.

Для початкового навчання та ознайомлення компанія розробила програму Бухгалтерія 8 для України Навчальна версія, вона поставляється на CD диску + Книга з описом конфігурації, вартість близько 120 грн. Дана програма придатна тільки для цілей навчання так як має обмеження за кількістю внесених господарських операцій.

Для реального ведення обліку фірма поставляє кілька базових програм.

Базові і Мікро конфігурації програм 1С:Підприємство 8 мають такий же функціонал по веденню обліку як і конфігурації ПРОФ. Фірма розробляє і поставляє оновлення для базових програм безкоштовно.

У базових версій програм є деякі обмеження:

  • Програма не підтримує роботу в мережевому режимі.
  • В одній інформаційній базі можна вести облік тільки по одному підприємству. Якщо у вас кілька юридичних осіб, приватних підприємців то облік по кожному можна вести в різних інформаційних базах.
  • Не дозволено програмно додавати новий функціонал в базові версії програм.


ПЕРЕХІД З БАЗОВИЙ ВЕРСІЇ НА ПРОФ

 

Для переходу з базової версії 1С:Підприємство 8 в версію ПРОФ потрібно доплатити різницю вартості між базовою версією і версією ПРОФ, встановити на програму спеціальне оновлення. При цьому всі дані внесені раніше в програму зберігаються і знімаються обмеження присутні в базовій версії програми.З питань придбання базових версії програм 1С:Підприємство 8.3 звертайтеся до нас.