Розжени свій бізнес, стань лідером! НЕТСОФТ - реальна автоматизація бізнесу.

FREDO ЗВІТ (ФРЕДО ЗВІТ, ДОКМЕН) — ЕЛЕКТРОННА ЗВІТНІСТЬ ТА ДОКУМЕНТООБІГ

  • Програма
  • Ціна
  • Оновлення
  • Демо
  • Статті/Відео

ФРЕДО Звіт — програма для підготовки та подачі звітності в потдаткову, статистику, різноманітні фонди, міністерства та інші державні органи. Крім звітності програма забезпечує можливість електронного документообігу як типових форм первинних документів компаній так і спеціалізованих розроблених виключно за зразками комерційних структур.

Програма ФРЕДО Звіт по функціональності майже ідентична широко розповсюдженій програмі Медок, відмінність полягає в тому що ФРЕДО Звіт безшовно інтегрований з системами обліку BAS, це значно спрощує взаємодію між обліковою системою та програмою для подання звітності та документообігу.

Для переходу на роботу в ФРЕДО Звіт із програми Медок достатньо завантажити бекап Медка, і вся інформаційна база і звітність перенесеться в нову програму. Роботу з програмою ФРЕДО Звіт підтримують усі конфігурації BAS які мають облікову підсистему, наприклад BAS Бухгалтерія, BAS Бухгалтерія КОРП, BAS АГРО Бухгалтерія, BAS Комплексне управління підприємством, BAS ERP, BAS Управління торгівлею, BAS Малий бізнес.


ДОКУМЕНТООБІГ

З допомогою програм BAS та ФРЕДО Звіт ми можемо обмінюватися з контрагентами документами Акт виконаних робіт, Видаткова накладна, Рахунок на оплату.

список документів BAS Бухгалтерія для України 2.1

В списках відповідних документів, ми можемо вибрати необхідний для передачі контрагенту документ чи документи і натиснути кнопку Відправити через Фредо ДокМен, відкриється обробка для передачі обраних документів у ФРЕДО Звіт.Вивантаження первинних документів у ФРЕДО ДокМен BAS Бухгалтерія для України 2.1

Обробка Вивантаження первинних документів у ФРЕДО ДокМен відображає відібрані в списку документи або дає можливість відібрати інші документи до відправлення використовуючи фільтри за періодом чи контрагентом, також тут ми можемо перевірити статус відправки документа. Відмітивши галочками документи до відправлення натиснувши кнопку Вивантажити в ФРЕДО ДокМен документи формуються в програмі ФРЕДО Звіт де їх можливо підписати за допомогою електронно цифрового підпису та відправити контрагенту.


Звіт Касова книга BAS Бухгалтерія для України 2.1

Також з обробки Вивантаження первинних документів у ФРЕДО ДокМен є можливість відкрити обрані документи безпосередньо в програмі ФРЕДО Звіт.


ПОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ

Вивантаження вихідних податкових документів в FREDO Звіт BAS Бухгалтерія для України 2.1

Обробка Вивантаження вихідних податкових документів в FREDO Звіт — реалізує передачу податкових накладних, додатків із програм BAS в ФРЕДО Звіт для подальшої їх реєстрації в податковій та синхронізацію стану реєстрацію податкових документів між BAS та ФРЕДО Звіт. Заповнити податкові накладні в обробку можливо з використанням відборів по організаціям, спец. режиму оподаткування, контрагенту, періоду. Також є можливість скористатися режимом збільшення знаків після коми в кількості або ціні для вирішення проблем з округленнями.Перевірка реєстрації вхідних податкових документів  FREDO Звіт BAS Бухгалтерія для України 2.1

За допомогою обробки Перевірка реєстрації вхідних податкових документів FREDO Звіт, ми можемо відправити запит до ЄРПН та завантажити в програму BAS видані нам податкові документи.


ЗВІТИ

Звіти BAS Бухгалтерія для України 2.1

Формування звітів відбувається безпосередньо в програмі FREDO Звіт, ми обираємо період та створюємо потрібний нам звіт, потім натиснувши кнопку Заповнити (в лівому верхньому куті програми) даний звіт заповнюється даними із нашої облікової програми BAS. Нам залишиться тільки перевірити звіт, підписати його та відправити в контролюючий орган.


ВАРІАНТИ ПОСТАЧАННЯ, ЦІНИ

FREDO Звіт входить у вартість пакетів обслуговування:

ОНОВЛЕННЯ FREDO ЗВІТ

Інформація про вихід оновлень програми FREDO ЗВІТ:


ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ ДОСТУПУ ДО ДЕМОНСТРАЦІЙНОЇ БАЗИ


Контактна особа*:


Телефон*:


E-mail*:


Назва компанії:


Адрес:


Web:


Програмний продукт:


Коментар:Співробітники фірми НЕТСОФТ допоможуть вам впровадити програми BAS.